Widok

Nowa droga Tuchomska

....bedzie zrobiona do końca maja....
Ostatnia wiadomość z gminy.
Informacja nieoficjalna
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Byłoby to wielkie udogodnienie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to ma byc sam asfalt czy chodnik, oswietlenie itd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba sam asfalt, ale to i tak sukces.zastanawia mnie dlaczego nie mozna jej narazie chociaz koparką i walcem przejechac, poprawa byla by wielka w porównaniu do kosztu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś wie dokładnie kiedy zaczną kłaść asfalt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze nie było przetargu na ten asfalt. Zatem trochę to jeszcze potrwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak ale jeszcze nie skończyli kawałka z poprzedniego zadania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie masz na myśli tą część Tuchomskiej od ostatniego kawałka asfaltu do ul. Polnej... Tutaj niespodzianka - nie będą tego odcinka kończyć zgodnie z projektem, tylko wymienią nawierzchnię na asfaltową (w taki sam sposób jak planują od ul. Polnej w kierunku Tuchomia). Prawdopodobnie pojawią się też rzędy płyt Yumbo imitujące chodnik dla pieszych. Ponoć są ku temu jakieś argumenty ale nie potrafię ich przytoczyć z pamięci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Heh no cóż jedynie mogę napisać komentarz bez komentarza :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (15 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry