Widok

Nowa letnica Gdańsk

Inwestycje i deweloperzy Letnica Temat dostępny też na forum:
Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam mieszkania i tego dewelopera?dziękuję i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po sprawdzeniu cen powiem, że nie. Dzielnica jeszcze długo będzie się rozwinęła, skm nie przywrócą, sklepów mało, do tramwaju daleko. Jest stadion, tunel i przemysł wokoło.
za metr bym dał max 5000 zł
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tam metr mieszkania kosztuje od 5.800,mieszkanie w wyższym standardzie smart haus będzie.to super jest znajomi na morenie maja polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

5800 bo ziemia tam pewnie droga, ale też o tym myślałem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

To jeszcze nie tak drogo za metr,kawalek dalej przy zajezdni to tam sporo kosztuje metr. A Nowa letnica podobno ma duze branie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja już się zdecydowałam na zakup mieszkania :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tam na nowej letnicy?a w ktorym budynku?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Budynek D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ile płaciłeś za hale garażową ? Ja na Słonecznej Morenie kupiłem mieszkanie za 5050 zł (pierwsze bloki w inwestycji), ale miejsce w hali za 30000 zł. komórka za 2 tys ale ma ok 1,5 m2. Ciekawe czy Robyg też teraz ma tanie mieszkania ale pieniążki bierze na dodatkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za miejsce garażowe 12.500 bo promocja byla ze za polowe ceny. A tak to za 25.000 tys bylo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakim budynku ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Budynek A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja budynek A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez.. :-) kupione mieszkanko w budynku B
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zartujecie sobie ? Niedawno tam bylem okolica po prostu wyglada fatalnie, jakies rozpadajace sie poprzemyslowe baraki. Zanim to zrewitalizuja minie sporo lat...
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tereny bardzo atrakcyjne i perspektywiczne. Oczywiście w tej chwili sceneria nie nastraja pozytywnie, ale za kilka lat to będzie naprawdę dobre miejsce. Do tramwaju jest bardzo blisko - 6 minut piechotą. Nad morze trochę dalej, ale i tak uważam, że pół godzinny spacer to samo zdrowie. Ogólnie kupiłbym tam mieszkanie gdybym dzisiaj stawał przed podjęciem wyboru. Na pewno bardziej Letnica niż Morena czy Zajezdnia...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wygląda fatalnie bo nikt się nią nie interesował.
Max 2-3 lata i okolica powinna przejść olbrzymią metamorfozę.
Robyg jest pierwszym ale nie znaczy to że ostatnim deweloperem w tej okolicy.
Tereny zielone, blisko morza i wylotu z miasta - zdecydowanie to lepsze niż zabetonowana morena bez możliwości wyjścia nawet na spacer.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

nie jestem pewien z ta metamorfoza - jezeli tak bedzie to napewno swietny zakup ale mozecie miec osiedle posrodku niczego jezeli teren nie bedzie rozwojowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Myślę że jest to długofalowa inwestycja:
-stadion
-rewitalizacja Letnicy (w okolicy nowego osiedla)
-tunel
-NOWOCZESNE OSIEDLA DLA 10k LUDZI
-galerie i inne tam oceanaria planowane przy stadionie

uważam też że w związku z powyższym doprowadzenie SKM'ki jest również kwestią czasu.
Dzielnica i okolica na pewno się rozwinie...oby tylko nie poszło to w taką stronę jak na morenie - sam beton :/
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Też uważam, że to dobra inwestycja długoterminowo, czyli 10 lat +. Oczywiście nie 2-3 lata jak to piszą niektórzy, 2-3 lata to będą pierwsze bloki, a chodzi o całą dzielnicę, na to trzeba minimum 10 lat.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Za 10 lat to wszystkie inne dzielnice pojda mega do przodu a tam raptem pole z barakami zmieni sie w cos co nadaje sie do zamieszkania
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Za 10lat wszystkie inne dzielnice będą tak zabetonowane że nawet krzty zieleni nie zobaczysz na nich... tak to będzie wyglądać przy tym tempie zabudowy... na letnicy przynajmniej nad morze w 10min będzie można się wyrwać spacerem...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

A moze w ogole wybuduja za duzo mieszkan i nie bedzie na nie juz takiego popytu ?:D
Kto to wie co bedzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz... albo mieszkasz gdzieś na Wyspie Sobieszewskiej że nie widzisz w jakim tempie Gdańsk się rozwija...budują biurowiec na biurowcu, co za tym idzie powstają nowe miejsca pracy co ściąga tu coraz więcej ludzi, dlatego mieszkania tak schodzą i bd schodzić...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

No przecież oni te przemysłowe baraki teraz burzą, bo na nich się budują..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

...aktualnie tylko te od strony stadionu, baraki/hale po drugiej stronie ul. Starowiejskiej (czyli od strony zatoki) dalej stoją.
Deweloper się plączę w zeznaniach bo raz mówi że na bank one też bd wyburzone i na ich miejscu ma być jakiś park i tereny zielone a innym razem odpowiada że te tereny do nich nie należą i nie od nich zależy co tam będzie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Deweloper się nie plącze, tylko informuje zgodnie ze swoim stanem wiedzy. Ten teren nie należy do dewelopera, więc nie od niego zależy co tam powstanie. Miasto ma w planach zrobić tam park, ale czy te plany zostaną zrealizowane i kiedy, to nie wiadomo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

masz plany zagospodarowania na ten park? Nigdzie nie mogę znaleźć
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Juz wyburzają.. Kwestia roku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

My się zdecydowaliśmy, będziemy mieszkać w budnku C. Obecnie mieszkamy na Przymorzu, w wynajętym mieszkaniu ale tutaj ceny mieszkań są wzięte z kosmosu. Mamy nadzieje, że to dobra inwestycja, może nie w przeciągu 2 lat ale może za 5-6 będzie już ciekawie :) To dalej blisko nad morze i Parku Regana - jest gdzie wybrać się na spacer, przez tunel szybko na obwodnice.. Pracuje w Pruszczu i paru miejscach w Trójmieście więc dla mnie to dobra lokalizacja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

jeżeli mogę zapytać z ciekawości, ile aktualnie jest PLN za m2 w budnynku C ??
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

i za jaki metraż bo mieszkania 2 pokojowe są zapewne droższe od 4 pokojowych
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybraliśmy 3 pokojowe i wychodzi ok 5900 za m2, na parterze wychodziło 5800, w mniejszych mieszkaniach nie wiem, nie pytałam. Mieszkanie ma ok 59m2
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy odbieracie mieszkanie w budynku C? My kupiliśmy w budynku D, już zaczęli budować, odbiór za rok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grudzień 2018
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłam w budynku B i odbiór wrzesien 2018
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, a to jest cena samego mieszkania czy już z garażem i komórką? My z żoną kupiliśmy w D.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sąsiad, a zdradzisz które kupiliście? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

3p. 65m, a Sąsiad_2? :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

1p., 60 m :)
Zmiany aranżacyjne już zgłoszone. Ale niewiele ich wprowadziliśmy. A wy dużo zmieniacie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mamy zamiar wysłać w przyszłym tygodniu, zmian mamy kilka, ale bardziej na zasadzie dołożenia gniazdek i punktów świetlnych. Dostaliście już wycenę i akceptację? Długo się czeka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatecznej wyceny jeszcze nie dostaliśmy. Wcześniej konsultowaliśmy się mailowo, pan Dariusz odpowiada szybko i konkretnie. A najlepiej to pójść do niego i porozmawiać osobiście, można rozwiać wszelkie wątpliwości. Tyle że wspominał coś, że niebawem idzie na urlop i nie będzie go chyba do końca sierpnia. Ale ostateczny termin przesunęli na 21 września, więc jest czas. Wiem, że koszt dodatkowego punktu świetlnego to 200 zł netto. Dodatkowych gniazdek nie dokładaliśmy, więc nie wiem ile. No i za dodatkowe materiały liczą. Samo przenoszenie elementów jest za darmo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kurczę, mogę wywołać wojnę, ale z drugiej strony robyg tam bardzo hejtuje inwestycje i życie na Przymorzu. Kupiłem mieszkanie od dewelopera z Kaszub na Przymorzu. Ceny 3 pokojowych były od 6800 zł (parter) 1000 zł różnicy. Małe (2pokoje) mieszkanie na przed ostatnim pietrze (im wyżej tym drożej) za 7400 zł. Piwnica i hala ok 20000 zł. Wiem, że jak to się sumuje to jest różnica, ale jeżdżę na zakupy, lekarza itp. samochodem za 5000 zł a do pracy z buta. Mam wszystko pod ręką i to teraz. Oczywiście kaszybski deweloper ma wiele wad i płaci się chyba tylko za lokalizacje, ale to inny temat. Może nie będę miał zysku z mieszkania jak w przypadku mieszkań w Letnicy, ale teraz zyskuje. Z drugiej strony jak Robyg ma zamiar budować tam coraz więcej mieszkań przez kilka, kilkanaście lat. Czy rynek wtórny tam będzie atrakcyjny jak będą ciągle dostępne nowe mieszkania. Działki w stronę plaży na ul. Gwiazdy Morza będą zabudowane, chodź mogą tam być bardziej luksusowe osiedla z powodu bliskości do plaży. Ale należy Pamiętać, że za kilka lat będzie można zabudować tereny oczyszczalni i będzie tam jeszcze więcej nowych mieszkań.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

w budynku C za m2 6030zl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My kupilismy w budynku B. :) mieszkamy narazie na Zaspie i letnica jest to swietna lokalizacja .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beti na ktorym pietrze kupiliscie? My na 5 :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Karolina my na 3 pietrze :-) w klatce B.. a znajomi kupili tez na 3 pietrze tylko w klatce A ..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też kupiłam w budynku B, 3 piętro :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ma ktoś może z was plany zagospodarowania dla tego rejonu? Dokładniej, w którym miasto uwzględnia park przed osiedlem
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to na jakiej podstawie takie plany? Ktoś? Coś?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mówił sprzedawca z Robyga - że po drugiej stronie Starowiejskiej mają być tereny zielone...
A jakiś miesiąc później inna Pani wyparła się, nie udzieliła żadnego komentarza mówiąc tylko że ta ziemia nie należy do Robyg'a.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To powinny być plany zagospodarowania jeżeli miasta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://www.gdansk.pl/zagospodarowanie-przestrzenne/plany,0509
To chyba to. Jeśli dobrze odczytuję, rzeczywiście ma być jakiś teren zielony, ale nie bezpośrednio po drugiej stronie ul. Starowiejskiej, tylko trochę dalej. Jeśli te tereny nie należą do Robyga, to nie od nich zależy co tam będzie. Ale wiadomo, że chcieli zachęcić do kupna mieszkania :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio na 3miasto były jakieś mapki dla tego rejonu, z mapek tych wynikało, że w tym rejonie całkiem spory teren miasto ma przeznaczyć pod program "mieszkania plus", nie mam nic do mieszkań socjalnych ale z reguły sąsiedztwo mieszkań socjalnych wpływa negatywnie na wartość mieszkań komercyjnych.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A sąsiedztwo falowcow na Przymorzu nie ma złego wpływu na okoliczne inwestycje?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Wg tego planu zagospodarowania mieszkania plus wcale tak blisko nie będą... dużo bliżej są aktualne budynki TBS i lokalne budynki po rewitalizacji gdzie sąsiedztwo też raczej 'szemrane'
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obok terenu Robyga bedzie kolejna inwestycja.teren wykupił deweloper Atal na 800 mieszkań . Jednak to nie na tym terenie co ma byc " podobno " park i amfiteatr o którym mówili nam przy kupnie mieszkania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś zdecydował się na mieszkanie w budynku E?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie zarezerwowane w bud. E
Centralnie polozony budynek ale tak chcielismy...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

A które mieszkanie, jeżeli można zapytać? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

próbował ktoś założyć forum Nowej Letnicy na mojeosiedle.pl ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, ale uważam, że byłoby to dobre rozwiązanie :)

Być może osoby, które już zarezerwowały tam mieszkanie, mogłyby coś podpowiedzieć.
Od samego początku mam ciężki kontakt z osobą z biura pomimo faktu, że już podczas pierwszej wizyty byliśmy zdecydowani na zakup. Wcześniej nie było z wszystkim problemu (kwestia aranżacji), a teraz okazało się, że jednak są.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pytam, bo ja próbowałem, ale bez żadnej odpowiedzi ze strony portalu.

Z kim macie problem (jeśli można wiedzieć), bo my również nie do końca jesteśmy zadowoleni z kontaktem po podpisaniu umowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To już chyba taki urok Robyga ... przed podpisaniem umowy telefony 3-4 razy w tygodniu z ofertami, propozycjami spotkań itp.
Po podpisaniu 'entuzjazm' spadł, całe załatwianie kredytu, praktycznie na własnej głowie, dowiadywanie się czy już itp.
Teraz z wyceną i akceptacją zmiany aranżacji z kierownikiem budowy 'bujamy się' już ponad 1,5m-ca ... za chwilę będzie zamknięcie stanu surowego budynku A... a tu cisza, można się przypominać mailowo co tydzień ale bez odzewu... dramat !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie znam sie na forach internetowych, ale zdecydowanie dzieki temu moglibyśmy swobodniej się komunikować (my jako przyszli mieszkańcy). Czy ktos z budynków B lub C podpisywał już umowę u notariusza? Kiedy planujecie się umówić? Pytam, bo tego tez nie mogłam się dowiedzieć...
Nie chcę w tym miejscu konkretnie wskazywać osoby z biura, może też przeglądają to miejsce...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My z budynku B dostalismy meila z informacja od Robyga ze mamy zadzwonic pod dany numer i sie umówic na termin do notariusza. Nie bylo zadnego problemu..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, kupiłem tam mieszkanie w budynku D czy ktoś ma już informacje kiedy będą podpisywać umowy już z załatwianiem kredytu itd ? Bo miało być we wrześniu a tu cisza... Chyba że mam do nich sam zadzwonić?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niech Pan sam zadzwoni lub podjedzie do nich na Letnice . Napewno podpowiedzą co i jak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi o umowę deweloperską? My podpisaliśmy już w sierpniu. Żeby się umówić, trzeba się kontaktować z biurem obsługi na Morenie. Biuro sprzedaży w Letnicy nie ma a z tym już nic wspólnego. A żeby złożyć wniosek o kredyt w banku, trzeba mieć już podpisaną umowę deweloperską. My kredyt załatwialismy samodzielnie, bez pomocy doradcy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak chodzi o umowę deweloperska, zabrakło mi słowa :) budynek D już w sierpniu ? Nam przy kupnie mówili, że najszybciej koniec września
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lepiej jak do nich jutro zadzwonisz, my też kupiliśmy w D i umowę podpisaliśmy pod koniec lipca. Z tego co pamiętam to był mail przypominający o umawianiu się z notariuszem bodajże do 15.09.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, a jest ktoś z budynku C ? U nas umowy chyba dopiero do końca października
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nam mówili, że umowy dopiero grudzień/styczeń. Jak rozmawialiśmy z doradcą to też mówił, że dopiero w grudniu mamy się zacząć starać o kredyt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W budynku D już miesiąc temu podpisałam umowę deweloperską. Wystarczy zadzwonić.Pozdrawiam sąsiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też z budynku B i nie dostałam żadnej informacji mailowej. Byłam 2 tyg temu w biurze i mówili, że mam napisać kiedy pasuje, to umówią termin u notariusza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z budynku B podpisałem umowę deweloperską 1.08
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie bez żadnych problemów, na całym etapie, i oby tak zostało do końca!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś z budynku A wie kiedy będzie płatność transzy za stan surowy otwarty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedy macie odbiór budynku A ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

31.05 jest zgłoszenie do odbioru. A kiedy zaczną się odbiory dla mieszkańców i ile to potrwa, to może ktoś inny się wypowie, bo ja nie mam pojęcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No ciekawe ile to potrwa. Bedziecie dawac znać. My mamy budynek B na 31 sierpnia ma byc ukonczona budowa,tak podali w akcie notarialnym a odbiory wrzesień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie odbiór w czerwcu a wasz budynek A juz jest na dzień dzisiejszy zbudowany do 5 pietra.. My mamy B odbiór na wrzesien, to zaledwie 3mc róznicy a tam nie ma nic.. Tylko fundament.. Ciekawe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też się zastanawiam jak to będzie z budynkiem B, ostatnio byłam popatrzeć jak się ma budowa. Ale bądźmy dobrej myśli!
Pytanie mam jeszcze z innej beczki - ile kosztuje wizyta u notariusza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Około 400 zl pierwsza wizyta. Nie pamietam dokladnie. Potem po odbiorze kolejna wizyta około 2800 zł.. My juz płacimy drugą transze za budynek B takze powinna budowa ruszyć :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto ma jakieś doświadczenia lub informacje kiedy faktycznie jest przekazanie kluczy po skończeniu budowy.
Załóżmy że budowa skończy się 31 maja. To jakie są kolejne procedury i ile to może trwać?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgodnie z umową nawet i kilka miesięcy. My kupiliśmy mieszkanie w budynku E, który gotowy ma być na grudzień 2018. Zgodnie z umową, rzeczywisty i faktyczny odbiór i wydanie zgody na użytkowanie przez lokatorów, nawet i wrzesień 2019.. Chociaż nasz Robygowy doradca twierdzi, że daty umowne nie powinny mieć miejsca w rzeczywistości. Liczymy, że proces do przekazania kluczy nastąpi sprawnie i szybko :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

hej, udało się założyć osiedlowe forum, proponuję wszystkie kwestie poruszać tutaj: http://gdansk-nowa-letnica.mojeosiedle.pl/
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

i jak te wasze bajeczki sie maja do realizacji ?: :) Bedzie park ? nie bedzie bo w planie nie ma, bedzie basen ? nie bedzie bo w planie nie ma, nie ma tez niczego w budzetach na ten teren na 10lat. Cos wam sprzedali dziure w ziemi bez budowy nawet...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kupowaliśmy mieszkanie, a nie park czy basen. A realizacja idzie dobrze, budynek stoi, opóźnień brak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeżeli tylko mieszkanie Was interesuje, to znam jeszcze kilka miejsc w Polsce, gdzie realizacja mieszkań idzie dobrze, budynek stoi, opóźnień, basenu i parku również brak ... a ceny są znacznie niższe :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

a może ktoś chce mieszkać właśnie tam, co? :) i cena mu odpowiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem niemal pewny, że jest taki "ktoś", kto chcebwłaśnie tam mieszkać i cena mu odpowiada. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że są również tacy, którzy liczyli dodatkowo na szybki rozwój infrastruktury towarzyszącej w dzielnicy i ... zonk :).
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie boj zaby, dzielnica jest przyszlosciowa a polozenie bardzo dobre.Nie wiem po co komentujesz....jaki masz w tym cel?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dzielnica jest przyszłościowa, dlatego najbliższe dziesiątki lat to mieszkanie na ciągłej budowie. Czy o to Ci chodzi?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

zawsze mozesz poczekac az wszystko "powstanie" i wtedy kupic tam mieszkanie z rynku wtornego
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Albo kupić mieszkanie w dzielnicy nie koniecznie "przyszłościowej" :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie no pewnie , zawsze możesz kupić w dzielnicy " nie koniecznie przyszłościowej " :) powodzenia. na 95% nie pochodzisz z Gdanska zgadza sie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

po co sie produkujesz? i tak nikogo nie interesuje twoje zdanie. kto chcial ten kupil, kto nie chcial ten nie kupil - proste. gratuluje sobie i osobom, ktore kupily mieszkanie na poczatku inwestycji, bo juz sa zarobieni.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Zarobieni? ... jak wszyscy przed świętami. Roboty full ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Na jesien rusza budowa basenu i oceanarium.. Sa tez dwie nowe inwestycje dewelopera Atal oraz Lc Corp.. Od czerwca wyburzają wszystkie te pawilony i baraki na przeciwko budynków A B D . Jestem bardzi zadowolona że kupiłam akurat tam mieszkanie. Jwst o bardzo rozwojowa dzielnica !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napewno przez pierwsze lata bedzie tam budowa ale mi to nie przeszkadza. Bedzie pięknie, lokalizacja super, jestem z Gdańskiej Zaspy i jak dla mnie jest to super miejsce na zamieszkanie. Nie rozumiem ludzi co sie zle wypowiadają.. Nikt nie każe Ci tam mieszkać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Które baraki i pawilony ma Pani na myśli? Chyba nie te, które należą do prywatnych firm po drugiej stronie ulicy?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozmawiała z osobą stróżem który tam siedział.. W baraku na przecieko bud B i mówił ze szystko lacznie z tym budynkiem maja wyburzyc wszystko co tam jest na lrzeciwko budynku A B D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak.podobno w połowie roku lipiec sierpień wszystko ma byc wywalone. Napewno ten zółty budynek na przeciwko bud B i te baraki w około.. Co bedzie to nie wiadomo... Cisza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Od czerwca wyburzają wszystkie te pawilony i baraki na przeciwko budynków A B D " - na pewno? Skąd takie info?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od ludzi co tam pracują.. I od ochrony który pilnuje budowy robyga. Zaczepilismy i pogadalismy..Podobno ma to zniknąc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co bedzie to bedzie. Ja sie juz oswojiłam z tymi budynkami ale fakt ze takie plotki ludzie gadają.Kolejne bloki pewnie postawią. Na miejscu tej fabryki obok bud A pewnie to samo. Tez slyszalam ze juz nie prosperuje i ma byc zlikwidowana .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam, czy ktoś z Państwa kupująć mieszkanie u Robyga w Nowej letnicy korzysta z wykonczenia pod klucz moze???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cala letnica ma wysoki poziom wod gruntowych. Na 30cm juz stoi woda. Idz z dzieckiem na spacer i pokop jego wiaderkiem. Bedzie podciagac do parterow wilgoc. Garaze podziemne chyba lepiej zeby zamienili na basen.
Nikt tam nie bedzie budowac kolejki ani tranwaju. Pracuje w komunikacji miasta i te dzielnice tylko do obslugi drogami. Jesli ktos chce miec reumatyzm i powyktecane kosci to miejsce idealne. Po to sie przyjezdza nad morze zeby nad nim blisko nie mieszkac. Gorne dzielnice Gdanska szybciej beda mialy roznudowana siec PKM-ki i tramwajow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niestety ale to prawda :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem to miejsce jest słabe ze względu na fatalny stan powietrza, port service tak blisko, siarkopol też, rak gwarantowany
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nowa Letnica

Nowa Letnica (192 odpowiedzi)

Inwestycja powstać ma w dzielnicy, która położona jest niedaleko centrum Gdańska, a jednocześnie...

do góry