Widok

Nowe Kolibki

Nowe Kolibki powstają pomiędzy Gdynią a Sopotem, w miejscu które znajduje się blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ale jednocześnie otoczone jest ciszą i spokojem jak na przedmieściu. Zaledwie kilka kroków jest stąd do lasu pełnego tras pieszych i rowerowych, niewiele dalej jest na plażę. Nieopodal powstającego osiedla znajduje się także rozbudowana galeria handlowa oraz ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow

mieszkam niedaleko, a nawet nie wiedziałem o tej budowie. Salon fitness robi wrażenie. Lokalizacja wymarzona, pewnie mieszkania pójdą jak ciepłe bułki. :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 41

Trójmiasto jest najpiękniejszym miejscem na ziemi

a to jest kolejny dowód na to :)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 38

Bzdura

Chyba nie byłeś nigdzie indziej w świecie )-:
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2

no pieknie spzredawcy IK reklamują inwestycje...

ha ha, jw
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 9

sluchajcie mam pytanie czy nie uwazacie ze ta bernadowska to wygwizdowo ? ni to sopot ni gdynia - jedziesz wyboista droga z dala od wsyzstkiego i nagle kilka budynkow ? Wszystko fajnie tylko ceny chyba jak z kosmosu
popieram tę opinię 42 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tam dalej az głowa podskakuje od przejezdzajacych pociągów? Ciekawe czy będą tam lozka się przesuwać i stoly bo niezle trzesie, to przy samych torach jest ciekawe kto dal na to pozwolenie?
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 3

Piękne :) Invest Komfort mnie zaskakuje, niespecjalnie śledzę inwestycje deweloperów więc dopiero się dowiedziałam o tej. Robi wrażenie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 22

Zieleń

Właśnie tego często brakuje przy nowych osiedlach, kilka krzaczków i bloki. A tu wygląda bardzo estetycznie i zieleni mnóstwo.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 17

Świetny design

Wygląda naprawdę dobrze i ta okolica... Robi wrażenie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 16

moja ulubiona

moja ulubiona inwestycja w Trójmieście... najlepsza lokalizacja: mnóstwo, mnóstwo natury i pięknej zieleni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Osiedle wybudowane na terenach podmoklych. Zapytaj ie mieszkańców z naprzeciwka ( z tego starszego osiedla) jaki grzyb im wychodzi na ścianach i czuć stęchlizną. To po pierwsze. Po drugie wyjechać na Al. Zwycięstwa aby wyjechać z Bernadowskiej pod wiaduktem np. o 8.00 rano wiąże się z oczekiwaniem na światłach nawet kilkadziesiąt minut. O tym wszystkim wam Invest Komfort nie powie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie ta liga finansowa

żeby sobie pozwolić na problemy takie jak grzyb na ścianach czy zapach stęchlizny. Takie rzeczy często mają miejsce w tanim budownictwie bez względu na to, gdzie jest położone osiedle. Wystarczy, że prysznicem popsikasz na ścianę i już wyjście tego dziadostwa murowane... W tym przypadku mieszkańcy nie muszą się tym martwić bo to luksusowa inwestycja, więc jakość jest zawarta w cenie. A nauczyć się omijać korki trzeba bez względu na to gdzie się mieszka, o ile mówimy o dużym mieście. Normalna część miejskiej rzeczywistości
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jaka to liga okaże się za 3-4 lata, to starsze osiedle tez kiedyś było nowe i drogie z tego co pamietam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Osiedla IK

mają to do siebie, że wyglądają dobrze mimo upływu lat. Wystarczy spojrzeć na starsze inwestycje tego dewelopera (nawet sprzed ponad 10 lat) i samemu ocenić trwałość. Mało kto może się pochwalić takim poziomem wykonania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Orłowo

Małe Orłowo (9 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w Orłowie. Znajduje się tutaj piaszczysta plaża, drewniane molo oraz...

do góry