Widok

Nowe Kolibki

Nowe Kolibki powstają pomiędzy Gdynią a Sopotem, w miejscu które znajduje się blisko głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, ale jednocześnie otoczone jest ciszą i spokojem jak na przedmieściu. Zaledwie kilka kroków jest stąd do lasu pełnego tras pieszych i rowerowych, niewiele dalej jest na plażę. Nieopodal powstającego osiedla znajduje się także rozbudowana galeria handlowa oraz ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wow

mieszkam niedaleko, a nawet nie wiedziałem o tej budowie. Salon fitness robi wrażenie. Lokalizacja wymarzona, pewnie mieszkania pójdą jak ciepłe bułki. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 22

Trójmiasto jest najpiękniejszym miejscem na ziemi

a to jest kolejny dowód na to :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 18

Bzdura

Chyba nie byłeś nigdzie indziej w świecie )-:
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

no pieknie spzredawcy IK reklamują inwestycje...

ha ha, jw
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

sluchajcie mam pytanie czy nie uwazacie ze ta bernadowska to wygwizdowo ? ni to sopot ni gdynia - jedziesz wyboista droga z dala od wsyzstkiego i nagle kilka budynkow ? Wszystko fajnie tylko ceny chyba jak z kosmosu
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tam dalej az głowa podskakuje od przejezdzajacych pociągów? Ciekawe czy będą tam lozka się przesuwać i stoly bo niezle trzesie, to przy samych torach jest ciekawe kto dal na to pozwolenie?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Piękne :) Invest Komfort mnie zaskakuje, niespecjalnie śledzę inwestycje deweloperów więc dopiero się dowiedziałam o tej. Robi wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry