Widok

Nowe mieszkanie

Planuję kupić mieszkanie. Czy polecacie jakiegos dobrego dewelopera? Nie jestem z Gdańska i troche nie znam się na tutejszych realiach.

Z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moi znajomi kupili mieszkanko od Hossy na 5 wzgórzach i są bardzo zadowoleni, nie mieli zadnych problemów ani z wykonczeniówką ani z formalnościami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie buduje też norbild, ale to w Juszkowie (za Pruszczem Gdańskim), a w Gdańsku podoba mi się też lokalizacja Inpro - Osiedle Myśliwskim (Morena) - wprawdzie dwie pierwsze inwestycje były lepsze od tych ktore powstają teraz (na myśliwskim), ale i tak jest cudnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam na osiedlu Nowa Oliwa buduje allcon i żadnych problemówz terminami nie było, wszystko jak w umowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupiliśmy w Hossie na Wiszących ogrodach i czekamy na odbiór, co prawda jeszcze duuuzo czasu bo planowany odbiór mał byc w styczniu 2009 ale pani powiedziała nam że z pewnościa będziemy jaż mogli odbierać w październiku 2008 :) i generalnie wspoółpraca jest całkiem przyzwoita z Hossą :) polecam :)
I daj znać jak się zdecydujesz :)
pozdrawiam...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez kupilismy na wiszących mieszkanie i tez nie ma problemu jak dotad z wykonczeniowska i ew poprawkami:P
co do wczesniejszych terminow oddania - na to bym jednak nie liczyła, nam tez tak obiecano, kupilismy mieszkanie, którego odbiór zaplanowano na styczen 2008....i tez Hossa mowia "bedzie szybciej ok 3 m-ce" ....i rzeczywiscie mieszkanie jest gotowe, do końca m-ca ma już wyjść ekipa budowlana ale nie oddadzą nam go teraz bo sie przepisy zmieniły (oddanie musi byc w tym samym roku kalendarzowym co podpisanie aktu- tak mówią teraz) więc nie liczyłabym zbytnio na szybsze oddanie mieszkania...




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam właśnie na Wiszących Ogrodach i jest bardzo przyjemnie.
Deweloper sie ze wszystkiego wywiązał jak trzeba.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
effcia a jak jest z dojazdem do Gdasnka ok 8 - straszne korki? bo ja juz sie obawiam dojazdów do pracy...juz nie wspominajac o powrotach:)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie nie wiem jak sie jedzie o 8, ponieważ ja do pracy jezdze na 7.
Średnio się jedzie zkm ok. 20-30 minut do centrum

Jak masz jeszcze jakies pytania pisz na gg: 5462619

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki effcia, wiec nie jest az tak zle, najwyzej bede jezdzila wczesniej do pracy....i tym samym wczesniej wychodzila, jakos to bedzie:)))
dzieki za odp, pozdrawiam



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego ja tak sie ciesze z mieszkania w oliwie :) , bo komunikacja tam jest super i mimo ze dalej do centrum niz z wiszących ogrodów to skm-ką w centrum jestem w 15 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to będziemy sąsiadkami :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

rachunki za prad z Energii - licznik "inteligentny" (10 odpowiedzi)

Witam. Mam taki problem : od poczatku tego roku to juz drugi rachunek za energie elektryczna,...

meble na wymiar (8 odpowiedzi)

kto co poleci

do góry