Widok

Nowe mieszkanie

Planuję kupić mieszkanie. Czy polecacie jakiegos dobrego dewelopera? Nie jestem z Gdańska i troche nie znam się na tutejszych realiach.

Z góry dziękuję za pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moi znajomi kupili mieszkanko od Hossy na 5 wzgórzach i są bardzo zadowoleni, nie mieli zadnych problemów ani z wykonczeniówką ani z formalnościami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajnie buduje też norbild, ale to w Juszkowie (za Pruszczem Gdańskim), a w Gdańsku podoba mi się też lokalizacja Inpro - Osiedle Myśliwskim (Morena) - wprawdzie dwie pierwsze inwestycje były lepsze od tych ktore powstają teraz (na myśliwskim), ale i tak jest cudnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nam na osiedlu Nowa Oliwa buduje allcon i żadnych problemówz terminami nie było, wszystko jak w umowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupiliśmy w Hossie na Wiszących ogrodach i czekamy na odbiór, co prawda jeszcze duuuzo czasu bo planowany odbiór mał byc w styczniu 2009 ale pani powiedziała nam że z pewnościa będziemy jaż mogli odbierać w październiku 2008 :) i generalnie wspoółpraca jest całkiem przyzwoita z Hossą :) polecam :)
I daj znać jak się zdecydujesz :)
pozdrawiam...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my tez kupilismy na wiszących mieszkanie i tez nie ma problemu jak dotad z wykonczeniowska i ew poprawkami:P
co do wczesniejszych terminow oddania - na to bym jednak nie liczyła, nam tez tak obiecano, kupilismy mieszkanie, którego odbiór zaplanowano na styczen 2008....i tez Hossa mowia "bedzie szybciej ok 3 m-ce" ....i rzeczywiscie mieszkanie jest gotowe, do końca m-ca ma już wyjść ekipa budowlana ale nie oddadzą nam go teraz bo sie przepisy zmieniły (oddanie musi byc w tym samym roku kalendarzowym co podpisanie aktu- tak mówią teraz) więc nie liczyłabym zbytnio na szybsze oddanie mieszkania...




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam właśnie na Wiszących Ogrodach i jest bardzo przyjemnie.
Deweloper sie ze wszystkiego wywiązał jak trzeba.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
effcia a jak jest z dojazdem do Gdasnka ok 8 - straszne korki? bo ja juz sie obawiam dojazdów do pracy...juz nie wspominajac o powrotach:)



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie nie wiem jak sie jedzie o 8, ponieważ ja do pracy jezdze na 7.
Średnio się jedzie zkm ok. 20-30 minut do centrum

Jak masz jeszcze jakies pytania pisz na gg: 5462619

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki effcia, wiec nie jest az tak zle, najwyzej bede jezdzila wczesniej do pracy....i tym samym wczesniej wychodzila, jakos to bedzie:)))
dzieki za odp, pozdrawiam



popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlatego ja tak sie ciesze z mieszkania w oliwie :) , bo komunikacja tam jest super i mimo ze dalej do centrum niz z wiszących ogrodów to skm-ką w centrum jestem w 15 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to będziemy sąsiadkami :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (12 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (419 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry