Widok

Nowe opony zimowe

Zwiedziony największą liczbą pozytywnych opinii postanowiłem skorzystać z oferty tego warsztatu, czego obecnie bardzo żałuję.

Po zdjęciu kół, felgi w ogóle nie były myte ani czyszczone - od razu po zdjęciu opon letnich były zakładane zimowe. Duży szyld przed wejściem dumnie głosi, że koła są pompowane azotem - gdybym się o to nie dopytał, to wyjechałbym z błędnym przekonaniem. Po interwencji, panowie spuścili powietrze i napompowali azot na opuszczonym i obciążonym już aucie. Śruby po opuszczeniu auta nie były dokręcane w ogóle, nie wspominając już o braku kluczy dynamometrycznych...

Cieszyłem się, że po tym wszystkim w ogóle dostałem worki na opony, wprawdzie jeden worek na dwie, ale lepszy rydz niż nic. Miłym zaskoczeniem był także fakt, że jeden z mechaników zwrócił uwagę na wgniecenie w feldze, którą warto byłoby wyprostować.

Podsumowując, na pewno nie jest to warsztat dla tych, którzy cenią jakość usług. Przyznać jednak trzeba, że do ceny i szybkości wykonania usługi zastrzeżeń mieć nie mogłem.

Marek

PS. Ostatnim razem zostałem poproszony o nr paragonu, aby potwierdzić fakt odbycia wizyty, więc teraz robię to zawczasu: P/000299/13
Moja ocena
ANIKA kategoria: Opony - sprzedaż
obsługa: 2
 
oferta: 2
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 1
 
2.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Odpowiedź obiektu

Proszę Pana kupił Pan opony w bardzo dobrej cenie (sam Pan to powiedział) za montaż zapłacił Pan 60 zł dostał Pan worki do opon gratis są to duże worki w które z łatwością mieszczą się 2 opony do 16 cali napompowaliśmy koła azotem gratis a jest to dodatkowo płatne jak wszędzie 5 zł od koła felg nie myjemy bo nie jest to myjnia tylko wulkanizacja przed wyważeniem zostały oczyszczone z zalegającego piasku głownie w tylnych kołach, pracownik dołożył wszelkich starań przy wyważeniu o czym sam Pan napisał bo poinformował o tym którą felgę trzeba wyprostować.Jeżeli jest szyld przed wejściem pompowanie kół azotem nie oznacza to że jest to gratis dla wszystkich którzy wymieniają u mnie opony w/g Pana rozumowania powinniśmy również napełnić klimatyzację i wymienić olej(bo jest taki szyld) wszystko w ramach wymiany opon.Dokręcone koła zawsze są sprawdzane kluczem ręcznie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry