Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nasz klient nasz wróg wątek zamknięty Jeszcze do zeszłego roku współpraca bardzo przyjemna, obsługa szybka i...
~Niezadowolony klient
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 maja 2018

Witam do Aniki trafilem przypadkiem wątek zamknięty Jestem zadowolony opony wymienione starannie i profesionalnie.Duze predkosci...
~salon urody AnA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 grudnia 2017

Obsługa OK wątek zamknięty Warszatat ok, jednak właściciel strasznie obrósł w piórka. Klient pytając o...
~GDNARR
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

polecam wątek zamknięty polecam,ten zaklad mimo ze niebylem umowiony szybko isprawnie zmienili...
~jaro
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Od kilku lat stale korzystam, szybko i fachowo. Przechowanie opon po sezonie...
~Lot
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Szybko, sprawnie i bezproblemowo !!! wątek zamknięty Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Opony zamówione telefonicznie, nastepnego...
~radek79
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Byłem na zmianę kół z zimowych na letnie - od razu w bagażniku przywiozłem...
~Paweł S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Polecam wątek zamknięty Wpadłem w dziurę i uciekało mi powietrze z koła, pilnie bo jechałem zaraz w...
~zadowolony klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Ja polecam! wątek zamknięty Korzystam regularnie, a wczoraj zmieniłem juz opony na zimowe. Wszystko jak...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 listopada 2014

Polecam!! wątek zamknięty Wymieniam co roku, opony kupuję tylko u nich!! Rafal zna sie na rzeczy....
~Prywatny Detektyw
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 stycznia 2014

Mam fachowca od kółek ;) wątek zamknięty Pełna profesjonalna obsługa, potrzebowałem opon zimowych, dobrych w dobrej...
~Sebastian
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 października 2012

Nowe opony zimowe wątek zamknięty Zwiedziony największą liczbą pozytywnych opinii postanowiłem skorzystać z...
~Marek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

Paweł - opinia wątek zamknięty Skuszony opiniami na trojmiescie postanowilem w tym sezonie wymienic u nich...
~Paweł
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Słabo, niestety... wątek zamknięty Wymieniałem tam od pewnego czasu koła... Bo tanio i szybko, a same koła...
~trooper
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

wyważenie kół alu wątek zamknięty szybko sprawnie i solidnie,polecam
~Rafał Ostrowski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 października 2013

POLECAM !! wątek zamknięty Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam fachowość i miłą atmosferę.
~K
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Wymiana opon na nowe wątek zamknięty Obsługa profesjonalna.Bez naciągania na dodatkowe koszty.Jakość usług bez...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

POLECAM! wątek zamknięty POLECAM!
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Serdecznie polecam wątek zamknięty korzystam z wymiany opon już drugi rok i jestem bardzo zadowolony z...
~Włodek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

ANIKA wątek zamknięty profesjonalne podejscie do pracy , serwis kół na wysokim poziomie , przebieg...
~LG
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
63

postów

55

wątków

do góry