Widok
Nowo rozkręcająca się trójmiejska perełka?
Minusów jest mniej więc na początek:
Brak kontroli przy wejściu i za duża ilość nastek na sali.
I wielkim minusem jest słaba/brak klimatyzacji w lokalu. Mimo wczesnych godzin i na początku małej ilości osób już można było się udusić, a potem było coraz gorzej...:/
Pomarudzone było, a teraz plusy:
Camel jest świetnie umiejscowiony, tylko kilka kroków do skm i autobusów, a jednak z dala od zatłoczonego Monciaka.
Już od wejścia powitała nas fajna atmosfera i wystrój klubu (miejsce może nie za duże, ale dobrze rozplanowana sala gdzie jest dużo miejsc do siedzenia jak i tańczenia. Kolejnym plusem jest też spora łazienka o przyjemnym morskim wystroju.), a także miły barman rozlewający dobre, nie rozwodnione piwo.
Klub jest nowy ale całkiem dobrze zapowiadającym się, na pewno warto jest chodzić, spędzać tam czas. Chociaż mogłoby odbywać się tam więcej imprez.
Ogólnie - klub godny polecenia!:)
Brak kontroli przy wejściu i za duża ilość nastek na sali.
I wielkim minusem jest słaba/brak klimatyzacji w lokalu. Mimo wczesnych godzin i na początku małej ilości osób już można było się udusić, a potem było coraz gorzej...:/
Pomarudzone było, a teraz plusy:
Camel jest świetnie umiejscowiony, tylko kilka kroków do skm i autobusów, a jednak z dala od zatłoczonego Monciaka.
Już od wejścia powitała nas fajna atmosfera i wystrój klubu (miejsce może nie za duże, ale dobrze rozplanowana sala gdzie jest dużo miejsc do siedzenia jak i tańczenia. Kolejnym plusem jest też spora łazienka o przyjemnym morskim wystroju.), a także miły barman rozlewający dobre, nie rozwodnione piwo.
Klub jest nowy ale całkiem dobrze zapowiadającym się, na pewno warto jest chodzić, spędzać tam czas. Chociaż mogłoby odbywać się tam więcej imprez.
Ogólnie - klub godny polecenia!:)
Moja ocena
Klub Camel
kategoria: Kluby, dyskoteki
obsługa: 5
klimat i wystrój: 6
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 5
4.8
* maksymalna ocena 6