Widok

Nowoczesne meble gdzie kupić?

Witam,
Niedawno kupiliśmy z mężem mieszkanie. Chcielibyśmy je urządzić w nowoczesnym stylu.Mam w związku z tym pytanie, gdzie kupić meble o stosunkowo dobrej jakości? Dobrze by było jakby cena też nie myła ogromna. Najbardziej interesuje mnie kanapa, stół i meble do łazienki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej dobrej jakości meble nie będą kosztować mało. Ja wolę uzbierać więcej kasy i kupić coś porządnego niż mebel, który mi się rozleci po roku czasu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale przecież tanie meble to wcale nie znaczy że gorsze. Nie można tu generalizować bo jakość jest różna choć rzeczywiście te droższe meble dłużej nam posłużą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam jeśli kupowałabym jakiekolwiek rzeczy do domu, to wybrałabym te nie za drogie i nie za tanie. Taka średnia półka cenowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, lepiej zainwestować więcej i będą na dłużej! :P Ja salon i łazienke urządzałam na meblosfera24, niesamowicie dobrze wykonane i nowoczesne meble – bardzo jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może meble na wymiar i Indeco Wybrzeże? Szafy od nich są stosunkowo niedrogie, a jakość bardzo porządna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, bardzo fajne meble, usługa wykonana bardzo poprawnie i bez większych problemów. Dodatkowo mają rabat -100 dla nowych klientów - dostępny na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdz sobie Kielecka Fabryke Mebli. Ja am kupiłem meble do salonu i do pokoju syna. Dobrze wyglądają a i solidne są.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też uwielbiam nowoczesne meble, salon z dobrze dobranymi meblami prezentuje się bosko. Teraz w sumie można łatwo wybrać bo wiele sklepów ma produkty pogrupowane na poszczególne style.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dotarły do mnie meble szafa na wymiar od Indeco Trójmiasto. Prezentują sie dokładnie tak, jak na stronie www. Polecam na podstawie swoich doswiadczen sa dobrzy w tym fachu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Stół + krzesła - gdzie najtaniej? (51 odpowiedzi)

Gdzie najtaniej kupię zestaw stół +6 krzeseł,może któraś z was wie coś na temat?

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

do góry