Widok

Nowy Kack Druskiennicka

Mały Kack Temat dostępny też na forum:
Inwestycja powstaje w dzielnicy Mały Kack, która w planach rozwojowych Gdyni przewidziana została pod kameralną zabudowę o reprezentacyjnym charakterze. W dzielnicy istnieje kompletna infrastruktura miejska. Lokalizacja oznacza możliwość szybkiego dojazdu do centrum Gdyni, szybki wyjazd na Trójmiejską Obwodnicę, a także komfortowy dojazd do plaży i molo w Orłowie. Inwestycja składać się będzie z trzech ekskluzywnych apartamentowców. Powstanie w nich zaledwie 20 lokali mieszkalnych. ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś tu nie wyszło...

Nowy kack jest mocno inspirowanym Nowym Orłowem Invest Komfortu...niestety w ani jednym procencie nie dorównuje ta inwestycja tej drugiej ..a zamysł taki był. Nie wyszło. Jeśli nie chcecie mieć kłopotów z wymarzonym mieszkaniem- odradzam zakup u tego dewelopera.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 8

Obiekt

A mi się bardzo podoba tylko za późno się zreflektowałam mniejsze mieszkania już wykupione , położenie fajne blisko centrum , szukam dalej
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciekawe pytanie...

Przepraszam za nieco prowokacyjne pytanie, ale czy nie ma przypadkiem opóźnienia w odbiorze tego budynku i przekazaniu lokali nabywcom?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o ostrożność

A z moich informacji wynika, ze to druga inwestycja tego dewelopera z rzedu i druga zwiastuje klopoty spowodowane chocby opoznieniem w odbiorach... Nowy Kack Goralska tez byl spoory poslizg. To nie jest dobry zwiastun. Prosze o ostroznosc!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiadam

Tak jest i to spore. Deweloper ma rok opóźnienia w odbiorach. Czaruje, kłamie w żywe oczy, posiłkuje się umowa, która prawnie mogłaby być do podważenia. Nie polecam. Wiele osób rozważa wejście na drogę sądową z tym Panem. To chyba o czymś świadczy. Jestem klientem Pana Polendra więc wiem co mówię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry