Widok

Nowy Kack Olgierda

Mały Kack Temat dostępny też na forum:
Apartamentowiec powstał w dzielnicy Mały Kack, przy ul. Olgierda 88. Z tego miejsca szybko dojechać można zarówno do centrum Gdyni czy na plażę w Orłowie jak i wyjechać na trójmiejską obwodnicę, by szybko dostać się w dowolną część Trójmiasta. Część wspólna apartamentowca wykończona została z użyciem naturalnego kamienia, drewnianych fornirów i oryginalnych dekoracji. W mieszkaniach zostały zainstalowane wideodomofony. W budynku znajduje się winda oraz hala garażowa z miejscami postojowymi ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga

Proszę pogadać z mieszkańcami góralskiej jakie numery im pdwwlil
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 10

moja opinia

wczoraj zapoznałam się z inwestycja na Góralskie gdzie na tej stronie widnieje mój wpis, zamierzam kupić od firmy Mpol mieszkanie ale zaniepokojona tymi opiniami udałam się z rozeznaniem i jestem bardzo zdziwiona tymi negatywami bardzo ładny budynek , fajna lokalizacja, mogłam zobaczyć od wewnątrz jak piszą na tej inwestycji ma być grzyb nic nie pokrywa się z tymi zarzutami o co tu chodzi? mogę prosić o bliższe informacje?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Moja opinia

Co zaglądam na stronę inwestycji Mpol to widzę jakieś obelgi od mieszkańców z ulicy góralskiej czy ci mieszkańcy to jakieś wariatkowo na miejscu dewelopera podjąłbym prawne kroki przeciw temu hejtowi to jest już karalne a przy zmianie tematu oglądałem inwestycje na ulicy druskiennickiej i góralskiej dla mnie prezentują się super i lokalizacje są świetne i będę korzystał z oferty
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pic na wodę

Cóż za górnolotny, pozbawiony sensu komentarz. Na miejscu portalu trojmiasto.pl podjęłabym prawne kroki i przy pomocy administratora usunęła powyższy komentarz. Hejt to wyzywanie mieszkańców ul. Góralskiej 10 od wariatkowa. Gdyby autor zadał sobie więcej trudu w zebraniu opinii na temat MPol i inwestycji przy ul. Góralskiej 10, zapewne zrozumiałby gdzie są wady budynku (te widoczne gołym okiem i ukryte).
Reklamy inwestycji MPol to pic na wodę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry