Widok

Nowy Kack Olgierda

Apartamentowiec powstaje w dzielnicy Mały Kack, przy ul. Olgierda 88. Z tego miejsca szybko dojechać można zarówno do centrum Gdyni czy na plażę w Orłowie jak i wyjechać na trójmiejską obwodnicę, by szybko dostać się w dowolną część Trójmiasta.

Część wspólna apartamentowca wykończona będzie z użyciem naturalnego kamienia, drewnianych fornirów i oryginalnych dekoracji. W mieszkaniach zostaną ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwaga

Proszę pogadać z mieszkańcami góralskiej jakie numery im pdwwlil
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Uwaga

Proszę nie kupować mieszkania przed dokonaniem dokładnego rozeznania jak buduje ten deweloper! To skandal...To na prawdę jest dobra rada.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

moja opinia

wczoraj zapoznałam się z inwestycja na Góralskie gdzie na tej stronie widnieje mój wpis, zamierzam kupić od firmy Mpol mieszkanie ale zaniepokojona tymi opiniami udałam się z rozeznaniem i jestem bardzo zdziwiona tymi negatywami bardzo ładny budynek , fajna lokalizacja, mogłam zobaczyć od wewnątrz jak piszą na tej inwestycji ma być grzyb nic nie pokrywa się z tymi zarzutami o co tu chodzi? mogę prosić o bliższe informacje?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja opinia

Co zaglądam na stronę inwestycji Mpol to widzę jakieś obelgi od mieszkańców z ulicy góralskiej czy ci mieszkańcy to jakieś wariatkowo na miejscu dewelopera podjąłbym prawne kroki przeciw temu hejtowi to jest już karalne a przy zmianie tematu oglądałem inwestycje na ulicy druskiennickiej i góralskiej dla mnie prezentują się super i lokalizacje są świetne i będę korzystał z oferty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Mały Kack

Nowy Kack Lidzka (5 odpowiedzi)

Inwestycja przy Lidzkiej powstaje na Małym Kacku, który w Gdyni uchodzi za tzw. pośrednią...

Azymut - opinie i oceny (30 odpowiedzi)

Azymut powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego przystanku PKM Karwiny. Lokalizacja przy...

Nowy Kack Druskiennicka (3 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w dzielnicy Mały Kack, która w planach rozwojowych Gdyni przewidziana została...

do góry