Widok

Nowy Kack Góralska

Mały Kack Temat dostępny też na forum:
Mały Kack to kameralna, wygodna dzielnica Gdyni. Istnieje tu kompletna infrastruktura potrzebna w codziennym życiu. Jednocześnie szybko można stąd dostać się na plażę w Orłowie, a komunikacją miejską i własnym samochodem szybko dojechać do centrum miasta lub w dowolne miejsce aglomeracji trójmiejskiej. W czterokondygnacyjnym budynku powstało zaledwie dziewięć lokali mieszkalnych. W podziemnej hali garażowej powstały natomiast miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Budynek i jego ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra robota.

Świetny projekt i okolica. Wielkim atutem są na pewno przeszklenia i kameralność inwestycji. Jedyny mankament to brak garaży indywidualnych - może w kolejnym etapie ? :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy dobra robota, to trzeba by zapytać mieszkańców jak się spisała firma wykonawcza, podobno nie opanowali do tej pory dachu, stale zalewa, w garażu woda, na zewnątrz w czasie deszczu fontanny z sąsiednich działek.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

Projekt tylko z zewnątrz wygląda ładnie. Byłem na balkonie i to przeszklenie tylko ładnie wygląda z daleka. Szkło bardzo niepraktyczne, strach się oprzeć. Dach praktycznie do przełożenia - najpierw położyli jeden dach z membrany - dach układany zimą w mrozie i kawałków, potem nic dziwnego, że do tej pory przecieka. Kilka razy poprawiali, mieszkańcy bardzo niezadowoleni. ludzie!!!
jak nie wierzycie porozmawiajcie z jakimkolwiek mieszkańcem góralskiej 10, żaden mieszkaniec nie jest zadowolony!!! sprawdźcie!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4

widok na ogromne slupy wysokiego napiecia

GRATIS!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przy

indywidualnych garazach byloby dralowanie z siatkami dookoła, a tak z hali do gory pani zainteresowana
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem z wizytą mieszkańców jednego z mieszkań.
Powiedzieli mi, że drugi raz by nie zakupili mieszkania od takiego developera.
Beznadziejny wykonawca, mieszkania oddane do użytkowania z dużym opóźnieniem.
W reklamie Pan Polender zapewniał o dbałości o detale - niestety nie pokrywa się to z rzeczywistością.
Przyszli nabywcy mieszkań od tego developera - porozmawiajcie z mieszkańcami Góralskiej 10 dowiecie się jak rozmija się reklama z rzeczywistością.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 9

Potwierdzam. Tez byłam. Jest tak zle ze nie podpisują aktów. Boja się oszustwa.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

W garażu wilgoć i grzyb. A nowy budynek. Zawilgocenie czuć nawet na klatce schodowej. ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie kupowac

Niechlujstwo na goralskiej, grzyb, zalany dach i hala garażowa. A budynek nie ma roku! Pan developer nie chce usunac usterek. Nie polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

moje zdanie

mam prawo wypowiadać sie o tej inwestycji. bywałem tam nie raz.
ta inwestycja to wielkie g...o
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

to prawda. Mieszkańcy użerają się z deweloperem. Dach im przecieka, a to podstawa budynku!!! Ale ponoć to normalne. Taki klimat :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmierzam do zakupu mieszkania w Małym Kacku od firmy Mpol. Zaniepokoiły mnie komentarze odnośnie tego jak to wygląda w rzeczywistości - wykonanie budynku i z jakimi problemami zmagają się mieszkańcy Nowego Kacku.
Czy jest tu ktoś, kto mógłby wysłać mi zdjęcia i potwierdzić, jak to wszystko wygląda?
Mój mail: miko032@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polecam inwestycje a to co niektórzy wypisują to jest niesamowite jaki bzdury nanoszą na papier a nie ma nic z rzeczywistością do czynienia znajoma kupiła od znanego dosyć dużego dewelopera mieszkanie co z tego ze super cena ściany jak z papieru jak sąsiad kichnie to słyszy wszędzie jest coś nie tak
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o wszelkie informacje na adres: dejw027@gmail.com . Każda informacja jest dla mnie istotna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Głos rozsądku

Zaręczam Pana, że żaden z mieszkańców nie prześle ani zdjęć, ani jakichkolwiek informacji na fejkowe konto mejlowe, stworzone wyłącznie na potrzeby tego komentarza. Nikt z szanujących się osób tak nie postępuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja opinia

Udałam się dzisiaj do obiektu na Góralskiej 10 ponieważ nie dawały mi te negatywne opinie spokoju a zamierzam kupić z firmy Mpol mieszkanie gdyż ma lokalizacje innych inwestycji które mi bardzo odpowiadaja miałam szczęście był Pan sprzątający na zewnątrz którego poprosiłam czy mogę obejrzeć budynek przy jego obecności od środka , ponieważ były zarzuty ze grzyb w garażu i g****na inwestycja tak nawet pisze wykonanie bardzo mi się podobało grzyba w garażu nie odkryłam także dziwie się tym opinia a teraz wiem ze spokojnie mogę kupić co zamierzam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chętnie kupię mieszkanie w tym budynku

W ostatnim czasie zdecydowałem się na kupno mieszkania w firmie Mpol inwestycja Nowy Kack etap IV
Oczywiście przed zakupem zrobiłem rozeznanie i osobiście pojawiłem się na inwestycji przy ul góralskiej żeby sprawdzić ją bo nie ukrywam ze zaniepokoiły mnie opinie na jej temat .
Co mogę stwierdzić budynek bardzo fajnie wykonany teren wokół zadbany . Do środka budynku nie udało mi się wejść ponieważ jest zamknięty .
Szczerze jakby któryś z mieszkańców chciałby odsprzedać nie za duże mieszkanie najlepiej na ostatniej kondygnacji z chęcią bym je odkupił ponieważ okolica ,sam budynek bardzo mi się spodobał .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Góralska

Tez myślałem o odkupieniu mieszkania od mieszkańców skoro są tak niezadowoleni miejsce rewelacja działki ogrodnicze naprzeciw wogole lokalizacja a sam budynek świetny ale tez nie mogłem tam wejść
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak lubicie grzyby to zapraszamy. Jest tam wiele mieszkań na sprzedaż!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mógł Pan tam wejść, bo duża część mieszkańców od ponad pół roku ma niesprawne domofony! Deweloper i wykonawca nie reagują na monity. Był też długi czas, gdzie Deweloper nie potrafił zapanować nad zapewnieniem bezpieczeństwa mieszkańcom. Każda niepożądana osoba mogła dostać się na teren posesji i do budynku. Nie wiem jak jest teraz. Nawet najprostsze usterki nie są usuwane, a co dopiero mówić o przeciekającym dachu i równie poważnych sprawach...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę, jakim zainteresowaniem cieszy sie ta inwestycja. Szkoda tylko, ze nikt z zainteresowanych nie pozostawil po sobie kartki z numerem telefonu.
Jako mieszkancy zapraszamy serdecznie na ogledziny, z przewodnikiem lub bez. Widoki sa wymowne, panorama cudna. Prosze zabranie ze soba gumiakow, badz lyzew, w zaleznosci od warunkow atmosferycznych. Przydadza sie do eksplorowania poszycia dachowego.
Wizyte nalezy zaanonsowac poprzez sygnaly dzwiekowe, badz efekty swietlne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Góralska 10 w liczbach

Jeden budynek - 9 mieszkań - prawie 3 lata budowy - 5 kierowników budowy - nieskończona ilość problemów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry