Odpowiadasz na:

Proszę podejść na góralska. Woda leje się do mieszkań! W wiadra ja łapiemy. A ulew nie ma obecnie.

Proszę podejść na góralska. Woda leje się do mieszkań! W wiadra ja łapiemy. A ulew nie ma obecnie.

zobacz wątek
4 lata temu
~

Cytat:

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry