Widok

Nowy Sklepik?

Nowy sklepik otwiera się w Centrum Feniks , ciekawe jaki ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Wcale mnie to nie ciekawi, jak się otworzy to się dowiem.Na pewno coś co zniknie po 6 miesiącach.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10
Jaki optymista !!! , jak na razie to centrum istnieje i nikt nie zrezygnował. A ja się cieszę bo mam blisko na zakupy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Izka, trzeba ignorować tego typu ludzi, którzy nie potrafią merytorycznie oraz z kulturą dyskutować. Niestety tego typu frustratów nie brakuje na tym forum. Chyba niektórych kredyty przytłaczają albo są dołowani w domu/pracy i tu się anonimowo wyżywają.
Co do tego sklepu to sam jestem ciekaw co się tam otworzy. Warzywnik by się przydał :)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z tego, co wiem, to będzie coś związanego z wystrojem wnętrz, artykuły gospodarstwa domowego itp.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
super, niech się otwierają, chętnie zobaczę! :)
zresztą po Banialuce (genialny sklepik kolonialny na Lotniczej) widać, że takie miejsca mają rację bytu
trzymam kciuki i.. to nie jest reklama :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to warzywniak będzie budowany blisko centrum Feniks przy domku jednorodzinnym. Fajnie by było, aby to centrum bardziej się rozwineło - jakiś kiosk ruchu ,brakuje mi prasy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
prasa jest w Xavierze i u Pana Janka po drugiej stronie asfaltu ile bys chciała sklepów z gazetami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do Kasia znam ten sklep bo czasem tam wpadam i cos kupię .
Racje bytu powiadasz a to ciekawe bo niedawno Piekarnia eklerek miała sie zamykac a po chleb ludzie zawsze przychodza lub ciasta zamówić a dobre maja i pieczywo super.
Powód - małe obroty.
Do tego dolicz wynajem lokalu, zaplać Zus i zakup towar to zobaczysz jakie będą zyski.
Prawo rynku jest bezwzględne- zarabiać a nie racic i dokładać do interesu.
Powiem Ci ,że rozmawiam z ludzmi i nie każdy w Bania-luce kupi dżem za 10 zł bo wile Pań sama robi.
Miła jest Pani z tego sklepu i jej syn, pomysł fajny ale niestety pustki -mało klientów.
Oby się nie zlikwidował czego tym Państwu nie życzę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w tym sklepie, faktycznie fantastycznie zrobiony . Pani bardzo miła, ale ...no właśnie ceny nie dla wszystkich . Ja kupiłam winko bardzo smaczne ,myślę że każdy sklep znajdzie swojego klienta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak się składa że nie jestem zmotoryzowana i na zakupy chodzę do Feniksa bo tu mam blisko i dla tego brak mi prasy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Winko
Jest winiarnia Festus, wina w Sopocie, Gdynia. Bardzo dobrze zaopatzrone sklepiki, małe, super.
To samo wino kupisz w Biedronce za połowe ceny lub mniej. A my mielismy srebrna kartę stałego klienta do Festusa.
Zapytaj ludzi gdzie wino kupia. Jeden zapłaci a inny nie przepłaci i pójdzie do Biedry.
Ile Twoim zdaniem ludzi chodzi do Bania-luci?
Byłam tam ze znajomymi, zrobilismy tam zakupy raz czy dwa i na tym koniec. A miesiąc jest długi a czynsz wysoki.
Znam ludzi co prowadzili własne sklepiki, pieknie urzadzone z fajnym asortymentem ale jak klinet biedny to nie wchodzi, dzis kazdy kase liczy nawet ten co ma gruby portfel.
Ja zawsze wspieram nasza Banińską inicjatywę prywatna bo ludziska chcą coś zrobić cos stworzyć i to jest fajne ale bez klienta , który zostawi sporo gotówki to raczej cienko będzie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam tam kilka razy, zawsze byli ludzie poza mną, każdy coś kupował. Jasne, że może tak trafiłam, ale może być i tak, że jest zapotrzebowanie na taki towar. Wiem, że to ciężki kawałek chleba - po prostu dobrze życzę :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie dokładnie jest ta banialuka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obok piekarni Eklerek , Vis a vis domu seniora czyli jak jestes przy Xsavierze to jedziesz asfaltem w stronę Żukowa.Po lewej stronie pawilony.
Wiesz gdzie jest stacja benzynowa to za stacją. Blisko od Xaviera.
I Tam jest sklep elektryczny i salon urody i piekarnia Eklerek i Bania-Luca.
Warto się wybrać , zobaczyć.
Z tego co wiem ma tam tez powstać nowa Resteuracja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadąc od Pszennej to tez blisko - po prawej stronie. Obok firmy co sprzedaje stoliki szaklane
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a Piekarnia tam się znajdująca ma najlepszy chleb w Baninie. A ciasta też super.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tu właścicielka sklepu kolonialnego Bania Luca , przepraszam, ale merytorycznie muszę się odnieść, choć zawsze wolę rozmawiać z ludźmi "w realu", wino proszę Państwa można u nas kupić od 19 zł,nie mamy win które mogą Państwo kupić w Biedronce,mamy za to karty stałego klienta białą, srebrną i złotą; wszystkie artykuły pozycjonujemy do cen w internecie, nasz asortyment jest coraz bogatszy (rozwija się w oparciu o zapytania i opinie Państwa);nasze przyprawy lub nabiał zwłaszcza kozi bije ceną i wyborem wszystkie okoliczne placówki;
Prosimy o dalsze wsparcie - wina już bronią się swoją magią i uczciwą ceną, drogie są tylko te których nigdzie poza horeca Państwo nie kupią, a nasze najdroższe wino jest o 100 zł tańsze niż w internecie,
naprawdę przykro czytać nieprawdę na swój temat...
Brakuje nam Państwa głównie jeśli chodzi o zdrową żywność, bo nie sposób inwestować w bardzo krótkie terminy ważności np. najzdrowszych olei lnianych etc.
Pozostając z szacunkiem i podziwem dla wiedzy lub aspiracji wszystkich naszych klientów
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Mauro
Nikt tu nieprawdy nie pisał o Pani sklepiku, raczej każdy pozytywnie się wypowiada. Ja lubię Pani sklep i pisałam ,że jest miło wejść, problem dotyczył czego innego. Że każdy kupi dżem za 9zł wiadomo nie wszystko dla wszystkich.
Pisałam też ,że jeden kupi wino w Biedronce za 10 zł inny u Pani a jeszcze inny w Festusie za 80 zł. Piszę o tym co słyszę od ludzi .
Cieszę się ,że mamy taki sklepik w Baninie i pisałam ,że szkoda ,że mało jest klientów i oby przetrwał czego życzę z całego serca i zawsze polecam znajomym z Banina.
To moje wyjaśnienie. :)
A i chałwę macie super
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi też podoba się Pani sklepik /super klimacik/ na pewno zawitam po przyprawy bo wybór jest wyjątkowy. Trzymam kciuki aby z dnia na dzień klientów przybywało!!!!!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry