Widok
Jak to jaki? Kasa - a skąd mieli pieniądze na tą imprezę na hali w Bojanie po świętach http://gcksir.szemud.pl/kalendarz-imprez/festiwal-rodzin-alle-swieta/ . A skąd kasa na warsztaty które organizują? Gmina daje dotacje a oni za to pieją jaki to wspaniały wójt
2023-05-11 13:21:47
Dotowanie jakiś organizacji to jedno, ale że potem członkowie tych organizacji robią chamską publiczną agitacje Wójta to jest kpina. To wszystko to są publiczne środki a nie prywatny kołchoz Wójta i jakiejś religijnej grupki osób.Religie powinny być w skansenach, a nie robić eventy w szkołach.
Z chęcią zobaczę jak wygląda ta chamska publiczna agitacja może jakiś link do tego posta z fb,
Nie chodzę w niedziele do kościoła, a poszedłem z córką na to wydarzenie, szczerze nie odczułem żadnego nacisku religijnego. Tym bardziej nie nazwałbym tego indoktrynacją religijną, moim zdaniem Pan tam nie był.
Moje życie dalekie jest od kościoła, poszliśmy z ciekawości jako mieszkańcy i powiem Panu, że bawiliśmy się z córką świetnie: super gry i zabawy integrujące rodzine, dodatkowo koncert zespołu, moim zdaniem w obecnych czasach brakuje czegoś takiego.
Dodam tylko, że Pani psycholog w szkole mojej córki nie przeprowadziła w ciągu całej jak do tej pory jej edukacji ani jednej takiej akcji jaka miała miejsce na tym evencie. Mi się bardzo podobało i powinni się zabrać za edukacje i rozmowy w szkołach, może wtedy byłoby z naszymi dziećmi lepiej jeśli chodzi o ich komfort i stan psychiczny. Chociaż patrząc po tych wpisach na forum to ja nie wiem od kogo one mają brać przykład, ludzi wiecznie na nie, wyzywających anonimowo innych.
Nie chodzę w niedziele do kościoła, a poszedłem z córką na to wydarzenie, szczerze nie odczułem żadnego nacisku religijnego. Tym bardziej nie nazwałbym tego indoktrynacją religijną, moim zdaniem Pan tam nie był.
Moje życie dalekie jest od kościoła, poszliśmy z ciekawości jako mieszkańcy i powiem Panu, że bawiliśmy się z córką świetnie: super gry i zabawy integrujące rodzine, dodatkowo koncert zespołu, moim zdaniem w obecnych czasach brakuje czegoś takiego.
Dodam tylko, że Pani psycholog w szkole mojej córki nie przeprowadziła w ciągu całej jak do tej pory jej edukacji ani jednej takiej akcji jaka miała miejsce na tym evencie. Mi się bardzo podobało i powinni się zabrać za edukacje i rozmowy w szkołach, może wtedy byłoby z naszymi dziećmi lepiej jeśli chodzi o ich komfort i stan psychiczny. Chociaż patrząc po tych wpisach na forum to ja nie wiem od kogo one mają brać przykład, ludzi wiecznie na nie, wyzywających anonimowo innych.
No i bardzo dobrze, bez przesady ludzie chyba nie gadaliście z sąsiadami z sąsiednich gmin, ile u nich się robi i jak wygląda ich budżet, to byście sobie porównali. To nie jest tak, że zaprojektujesz coś jutro, a pojutrze już jest zrobione, sam wiem bo budowałem swój dom osobiście i zdaje sobie sprawę, że to jeszcze gorzej jak połączone coś jest z powiatem czy województwem. No, ale jak wy kupujcie już gotowe bliźniaki tylko pomalować i mieszkacie, to takie myślenie wam zostaje jak słucham was na zebraniach. No i zapomniałem Bojano na nie, bo przeprowadziliśmy się z miasta na wieś i oczekujemy dróg, chodnika, kanalizacji i lampy hahaha hipokryzja ja wiedziałem do jakiej infrastruktury się przeprowadzam ..
Soołtysowa jeśli w ogóle będzie kandydować to się do tego kompletnie nie nadaje, ale ma takie parcie na szkło, że mnie to osobiście śmieszy, merytorycznie kompletne zero. No, ale jak ktoś lubi że obieca wszyscy o co poprosicie to śmiał
Soołtysowa jeśli w ogóle będzie kandydować to się do tego kompletnie nie nadaje, ale ma takie parcie na szkło, że mnie to osobiście śmieszy, merytorycznie kompletne zero. No, ale jak ktoś lubi że obieca wszyscy o co poprosicie to śmiał
Nasze pieniądze? Orientujesz się jaki wpływ na budżet jest z podatków z domów jednorodzinnych, jaki z firm, a jaki pozyskany przez wójta i współpracowników z zewnątrz? Wiesz ile nasz budżet wynosił w 2013 za czasów śp. Engelbrechta, a jaki w 2018?
Proszę nie rób wstydu mieszkańcom Bojana pisząc takie bzdury. Może wróćmy do monarchii, albo spróbujmy dyktatury myślę, że Bojańczykom by się spodobało
Proszę nie rób wstydu mieszkańcom Bojana pisząc takie bzdury. Może wróćmy do monarchii, albo spróbujmy dyktatury myślę, że Bojańczykom by się spodobało
Ja mieszkam w Bojanie od 20 lat i śmieszy mnie jak ktoś pisze że się przeniósł z miasta ale świadomie bo rozumie jaka jest infrastruktura. Wójt leje asfalt we wszystkich najmniejszych wiochach a w Bojanie tysiące ludzi codziennie jeżdżą po jumbach ze swoich składek. Infrastruktura powinna tu już dawno być bo Bojano nie jest już wsią, te czasy już się skończyły i czas żeby infrastruktura dogoniła rozwój Bojana. Zresztą gmina kasę ma, tylko pomijają Bojano planując inwestycje
Merytorycznie kompletne zero to był jej poprzednik. Teraz przynajmniej się coś dzieje. Dla mnie to wszyscy radni na czele z wójtem do wymiany bo to jest ciemnogród. Myślą i działają kategoriami z 40 lat wstecz a tu trzeba otwartych umysłów. Tam gdzie wójt i radni są mądrzy to dużo dobrego się dzieje. A u nas dziadostwo. Ludzie bez honoru jak nasi piłkarze. Słabo grają ale koryta się mocno trzymają.