Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
POLECAM wątek zamknięty Szczerze POLECAM!! W czerwcu 2014 przeszłam zabieg korekcji wzroku z klinice...
~Magda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Byłam na wizycie kwalifikującej. Najpierw badania oczu później rzekoma...
~Olka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Polecam INTRACOR wątek zamknięty Polecam wszystkim ktorzy potrzebuja okularow do czytania. Przeszlam zabieg...
~Maryla
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Jestem juz po Lasiku. Przyznam, ze balem się bardziej niż moja zona, która...
~Krzysztof
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 stycznia 2013

Piotr - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam. Raz a dobrze. Jestem 10 m-cy po korekcji laserowej w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 marca 2013

Lasik w Nowym Wzroku wątek zamknięty Witam, po zabiegu jestem ponad dwa miesiące i jestem bardzo zadowolona....
~Marylka
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Nowy Wzrok wątek zamknięty Cieszę się że trafiłam do Nowego Wzroku, bo dzięki zabiegowi, do którego mnie...
~Aga
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Liza - opinia wątek zamknięty Niesamowicie jest obudzić się następnego dnia po zabiegu i po prostu,...
~Liza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

A ja nie wierzę i ostrzegam wątek zamknięty Jeśli chcecie zrobić zabieg to dobrze się zastanówcie.Korektę miałam pięć lat...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Korekcja wątek zamknięty Serdecznie dziękuję za cierpliwość, delikatność i bezbolesny zabieg. Długo...
~Marika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

waanna - opinia wątek zamknięty Miałam zabieg w lipcu 2009 roku w Gdansku (Chmielna). Opieka przed i po...
~waanna
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2009

klinika -laguna w gdansku wątek zamknięty Mialam zabieg 26 lutego dokladnie wczoraj ,jestem pod wrazeniem brak...
~ola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 lutego 2009

...... wątek zamknięty zamiast nowy wzrok powinno być stary wzrok i mniej pieniędzy lekarz nie...
~Adam
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

13

wątków

do góry