Widok

Nowy gatunek człowieka - połączenie biologi i cyfrowej kontroli

Wielokrotnie pisałem, że jednym z celów obecnej sytuacji jest wyrugowanie obecnego analogowego człowieka i zastąpienie go nowym gatunkiem. Nowy gatunek będzie już częściowo biologiczny i za pomocą nano-komputerów lub podobnych implantów połączony z globalną siecią informatyczną. Dzięki sieci mobilnej będzie można zdalnie wpływać na myśli i zdrowie takich osobników.
Globaliści chcą, aby w przyszłości było mało ludzi, a ci co będą istnieć mają być genetycznymi mutantami o rozszerzonej sztucznie jaźni. Dzięki temu będzie rasa nadzorców oraz niewolników,. Obecny analogowy człowiek jest już stopniowo zabijany przez stworzenie takiego środowiska ekonomiczno-politycznego, aby łatwiej było go zmusić do zabójczych procedur medycznych.
Człowiek syntetyczny, pół biologiczny jest łatwiejszy do kontroli oraz pracy w ekstremalnych warunkach, np. kosmosie. Eksploracja innych planet to będzie nowy kolonializm, który wg mnie już dawno po cichu się rozpoczął.
Polecam ciekawy materiał jak za pomocą fal radiowych można wywoływać choroby i czym tak naprawdę może być covid19. "komentarz na czas kryzysu. jak działa chemtrails, szczepionka, 5G" - https://youtu.be/C93t8GENB3Q
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chciałbym zauważyć, że dzięki rozwojowi człowiek już dawno korzysta z osiągnięć naukowych. Można powiedzieć, że w niektórych przypadkach przestał być "analogowy", o ile taki kiedykolwiek był. Ludzie posiadają wszczepione urządzenia sterowane procesorami cyfrowymi np. stymulatory pracy serca, pompy insulinowe itd.
Nieśmiało dodam również, że od lat z powodzeniem zamienia zużyte części na nowe, sztucznie wytworzone np. endoprotezy, implanty, a nawet protezy sterowane myślami.
Świat zwariował wkrótce napisze: "a nie mówiłem"

Ostrołęka nadaje :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak się nie wypowiesz to znikniesz?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Koronawirus

Agenda 21 / 2030 ma na celu kontrolę nad Twoim życiem (4 odpowiedzi)

ciągłe zmiany rządowe tylko po to, aby wywołać zamieszanie wśród obywateli; podważanie roli...

Gdzie kupić rękawiczki jednorazowe (5 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście kupić rękawiczki jednorazowe w rozsądnej cenie?

Ulegliśmy masowej psychozie (49 odpowiedzi)

1 najpierw pojawia się wirus 2 zaczęto odbierać nam przyjemności, zaczęto nas izolowac, zamykać w...

do góry