Widok

Nowy salon Elja

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Slyszałam ze na ul.Grunwaldzkiej we wrzeszczu ma powstac nowy salon Elja.Dziewczyny wiecie cos na ten temat moze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie przypadkiem na granicy Gdańska / Sopotu .... ale nie jetsem pewna , mi o tym powiedział sam właściciel :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie powiedział ze na Ul.Grunwaldzkiej we wrzeszczu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pewnie tak jest :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki salon jest we wrzeszczu ale ale nie na grunwaldzkiej tylko na partyzantow :)) no chyba ze ma powstac jeszcze inny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ONI SIĘ PRZENOSZĄ :)

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten na partyzantów chyba likwidują, tak jak cały "sukces"
mam rację?
miło wspominam właściciela, zanim dowiedziałam się, że Ciocia chce się podjać szycia mojej sukni, to byliśmy właśnie tam i skakali koło nas, aż miło :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak , masz racje , likwodują cały "sukces"

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co ja sie dowiedziałam wczoraj w salonie Elja to przenosza sie na Grunwaldzka 130
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Salon Enja juz dawno istnieje, znajduje sie w starym centum handlowym we wrzeszczu:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla monia.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:)) w Poniedziałek jeszcze byli we wrzeszczu na Partyzantów, bo odbierałam od nich swoją sukienkę - a od końca września prawdopodobnie na Grunwaldzkiej 130 nie daleko Beauty :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurde nie moge sie dodzwonic:(a masz moze jakis numer na komorke do salonu małami?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra za 10 minut jade do beauty mam nadzieje ze odkryje ze moje welony sa ok:)albo znajade taniutki inny hehe:)a do bis i tak zajde:)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny będzie dokładnie naprzeciwko Lisa ferrera we Wrzeszczu na grunwaldzkiej..wczoraj tam przechodziłam i właśnie remontują pomieszczenie

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladny adres grunwaldzka 130 dzis sie rzenosza...pani powiedziała ze w poniedziałek spokojnie mozna juz odwiedzac ich w nowej siedzibie....

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

do góry