O.K! Serwis

Studio fotograficzne Naprawa i serwis AGD

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
~RemixMedia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 marca 2018

FIRMA NAPRAWDĘ JEST OK !! wątek zamknięty Zakupiłem w tej firmie kilka miesięcy temu wraz z małżonką trzy pary...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego miejsca, przyszłam zrobić zdjęcie do legitymacji a pani...
~Ruda
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Bardzo miło i profesjonalnie wątek zamknięty Trafiłam na bardzo miłego pana, który od ręki naprawił mój aparat i nawet nie...
~Emilia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 października 2015

Profesjonalna firma wątek zamknięty Jestem okularniczką od kilkudziesięciu lat, a po raz pierwszy miałam do...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2015

Okulary tylko tam ... wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług salonu optycznego i zawsze jestem bardzo...
~M.S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

Zdjęcia do dokumentów wątek zamknięty Potrzebowałam zdjęć do dokumentów "na wczoraj" i trafiłam do tego właśnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Uratowany Aparat wątek zamknięty Polecam, z serwisami różnie bywa, ale OK SERWIS reanimował aparat, którego...
~Darek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2014

Nie polecam serwisu OK wątek zamknięty Odradzam oddawanie sprzętu do naprawy tej firmie NIE OK! NIE Serwis. Długi...
~Nabity w butelkę
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

Eos 5d wątek zamknięty BAAARdzo jestem zadowolony z serwisu. Naprawili mi moja piatkę (naprawa tzw...
~Henryk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 grudnia 2012

Canon400 wątek zamknięty Super naprawa , dziękuje za naprawę mojego zasłużonego aparaciku . Naprawa...
~Paweł
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

OK serwis NIE JEST OK nie polecam !!! wątek zamknięty Usługa czyszczenia matrycy wykonana bardzo niedbale, ponowne reklamacyjne...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 września 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty Oddałem do naprawy Canon G11 (podobno uszkodzona jakaś część od napędu...
~ptyru
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

Profesjonalne podejście do klienta wątek zamknięty Pani, która robiła zdjęcia do dowodu osobistego robiła je tak długo, aż...
~klientka mile zaskoczona obsługą
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2012

zawiedzony wątek zamknięty zepsuli aparat i zwalili winę na klienta, nie dość ze trzymali bardzo długo...
~stefan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Naprawa obiektywu Nikkor wątek zamknięty W ok! Serwisie naprawiałem uszkodzony obiktyw Nikkor. Obsługa na najwyższym...
~Greg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 grudnia 2011

Polecam! wątek zamknięty W serwisie zleciłem czyszczenie zapylonej matrycy w kompakcie Canona i...
~Szymon
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry