Widok

O czym świadczy "wyp...dalaj" ?

Obserwując to co się dzieje i ten zamęt umysłowy, chciałbym przypomnieć źródła tego stanu rzeczy. Otóż społeczeństwo cierpi na uporczywy stan zapalny sięgający roku 1939. Więć jeżeli chcemy racjonalnie wytłumaczyć to, co się dzieje, trzeba sięgnąć do tej daty, od której rozpoczęło się niszczenie polskiej elity. Ludzi uśpiło demoliberalne ględzenie o końcu historii i o tym, że takie kwestie nie mają znaczenia.

Otóż mamy dwa problemy, które się zbiegły.
Pierwszy z nich to społeczna struktura narzucona nam w wyniku okupacji, w której wyniku o Polsce chcą decydować ludzie urodzeni w czerwonych pieluszkach. A kompetencji ani uprawnień do tego nie mają żadnych. Zdrajcy nie mają prawa. Feministkom spod znaku czerwonej gwiazdy nie chodzi o konstytucję, nie chodzi o prawo, im chodzi o mozlwość realizowania własnego widzimisię i aborcję bez granic. Dlatego trafnie zdefiniowały oponenta i go zaatakowały - nie tyle PIS, nie tyle politycy, ile właśnie Kościół, który jest fundamentem społeczeństwa.
Drugi problem to stan wiedzy młodych pokoleń, których umysły nasiąkły demoliberalną, fałszywą propagandą rozpowszechnianą przez rządzące w Polsce i na całym Zachodzie środowiska lew-lib. Mówiąc skrótowo, gimbaza nie ma żadnych umysłowych kwalifikacji do interpretacji życia społecznego i procesów w nim się odbywających.
O jakości stanu umysłów tak aktywnych ostatnio środowisk lewackich świadczy najlepiej podstawowe dla nich hasło, jakim się posługują: Wy...dalaj. Ich język świadczy o nich. Zero refleksji, złe, wrogie emocje czyli czysta nienawiść, typowe dla ruchów faszystowskich.
To właśnie jest faszyzm w czystej postaci. Tego doczekaliśmy.

Dlaczego tu się tak wymądrzam ?
Ano dlatego, że uważam, iż mam odpowiednie kompetencje. No i rzecz nie mniej istotna, potwierdzają to odpowiednie referencje. Jako aktywny działach antykomunistyczny z lat osiemdziesiątych znam nie tylko ludzi zaangażowanych w tym okresie i potem, ale także mam pojęcie o procesach społecznych, jakie wtedy przebiegały. A moją aktywność w tym zakrsei potwierdzają, żeby nie było wątpliwości, trzy rodzaje odznaczeń: Ministra Kultury, IPN oraz Prezydenta. Co istotne nie były to działania nadzwyczajne czy wyjątkowe, bo takich działaczy były tysiące, ale warto je przypomnieć by młodzi sobie uświadomili, że obecny stan rzeczy jest m.in. efektem ich zaniedbań. I to teraz na nie spada odpowiedzialność, nie tylko na rząd.
I jeszcze słowo na temat roli pandemii. Ujawniła ona prawdziwe ludzkie postawy i stan ludzkich umysłów. Powiedziała: sprawdzam. No i macie to, co widać. Na szczęście, tak jak od dawna postulowałem, budzą się obywatele. Prawdziwi, nie ci UBywatele RP. Ruszy sztafeta pokoleń ? Miejmy nadzieję, że tak.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Obserwując to co się dzieje i ten zamęt umysłowy, chciałbym przypomnieć źródła tego stanu rzeczy. Otóż społeczeństwo cierpi na uporczywy stan zapalny sięgający roku 1939. Więć jeżeli chcemy racjonalnie wytłumaczyć to, co się dzieje, trzeba sięgnąć do tej daty, od której rozpoczęło się niszczenie polskiej elity. Ludzi uśpiło demoliberalne ględzenie o końcu historii i o tym, że takie kwestie nie mają znaczenia.
W roku 1939 byłem przystojnym młodzieńcem. Miałem chłopaka o rok starszego. Był ogień.

Otóż mamy dwa problemy, które się zbiegły.
Tak na serio to mam więcej niż 2 problemy. Jestem stary, jestem biedny i młody mnie porzucił. Jeśli dobrze liczę to 3.

Pierwszy z nich to społeczna struktura narzucona nam w wyniku okupacji, w której wyniku o Polsce chcą decydować ludzie urodzeni w czerwonych pieluszkach. A kompetencji ani uprawnień do tego nie mają żadnych. Zdrajcy nie mają prawa.
Popieram czerwonych braci. Modlę się żeby za mojego życia nie wróciła demokracja.
Wszyscy, którzy mają pieniądze to złodzieje i zdrajcy!

Feministkom spod znaku czerwonej gwiazdy nie chodzi o konstytucję, nie chodzi o prawo, im chodzi o mozlwość realizowania własnego widzimisię i aborcję bez granic. Dlatego trafnie zdefiniowały oponenta i go zaatakowały - nie tyle PIS, nie tyle politycy, ile właśnie Kościół, który jest fundamentem społeczeństwa.
Jestem ciekawą osobowością. Kocham towarzyszy. Moim idolem jest Józef S. a jednocześnie modlę się. Modlę się wprawdzie żebyście pozdychali ale to chyba nie zmienia faktu, ze dobry ze mnie katolik.

Drugi problem to stan wiedzy młodych pokoleń, których umysły nasiąkły demoliberalną, fałszywą propagandą rozpowszechnianą przez rządzące w Polsce i na całym Zachodzie środowiska lew-lib.
Ja mam tak dużą wiedzę o wszystkim. Tylko ku.a dlaczego jestem taki biedny?
Nienawidzę lewaków, prawaków i centraków. Wszystkich was nienawidzę zdrajcy. Przez was jestem żebrakiem.

Mówiąc skrótowo, gimbaza nie ma żadnych umysłowych kwalifikacji do interpretacji życia społecznego i procesów w nim się odbywających.
Gimbaza ma jednak też zalety szczególnie chłocy w obcisłych, krótkich spodenkach. Ach, jak się rozmarzyłem.

O jakości stanu umysłów tak aktywnych ostatnio środowisk lewackich świadczy najlepiej podstawowe dla nich hasło, jakim się posługują: Wy...dalaj. Ich język świadczy o nich. Zero refleksji, złe, wrogie emocje czyli czysta nienawiść, typowe dla ruchów faszystowskich.
To właśnie jest faszyzm w czystej postaci. Tego doczekaliśmy.
Nienawidzę lewaków, prawaków i centraków. Wszystkich was nienawidzę zdrajcy. Przez was jestem żebrakiem.

Dlaczego tu się tak wymądrzam ?
Robię to, bo co mi w życiu zostało? Już nawet nie mogę posiedzieć na przystanku autobusowym Havla.

Ano dlatego, że uważam, iż mam odpowiednie kompetencje. No i rzecz nie mniej istotna, potwierdzają to odpowiednie referencje. Jako aktywny działach antykomunistyczny z lat osiemdziesiątych znam nie tylko ludzi zaangażowanych w tym okresie i potem, ale także mam pojęcie o procesach społecznych, jakie wtedy przebiegały. A moją aktywność w tym zakrsei potwierdzają, żeby nie było wątpliwości, trzy rodzaje odznaczeń: Ministra Kultury, IPN oraz Prezydenta. Co istotne nie były to działania nadzwyczajne czy wyjątkowe, bo takich działaczy były tysiące, ale warto je przypomnieć by młodzi sobie uświadomili, że obecny stan rzeczy jest m.in. efektem ich zaniedbań. I to teraz na nie spada odpowiedzialność, nie tylko na rząd.
Mam tak dużo kompetencji. Dlaczego kua jestem tak biedny?
Młody da mi referencje. W naszym związku byłem mamą. Sprawdzałem się w tej roli.
Przepraszam was. Jestem starcem, wszystko mi się już myli. Kocham komunistów a jednocześnie ich nienawidzę. Popieram ich teraz a jednocześnie modlę się żeby wszyscy nogi połamali. Co ze mną jest nie tak?
Mam wiele odznaczeń. Planuję wystawić je na allegro. Chyba że tu ktoś kupi? Pierwsze dycha. Drugie pół litra. Trzecie 2 x paprykarz.

I jeszcze słowo na temat roli pandemii. Ujawniła ona prawdziwe ludzkie postawy i stan ludzkich umysłów. Powiedziała: sprawdzam. No i macie to, co widać. Na szczęście, tak jak od dawna postulowałem, budzą się obywatele. Prawdziwi, nie ci UBywatele RP. Ruszy sztafeta pokoleń ? Miejmy nadzieję, że tak.
Gdybym był młodszy to bym wam pokazał.
Niestety nie jestem. Może zatem pokaże wam moje zdjęcie w nowych majtkach. Wyglądam uroczo.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kto wie kim był Olgierd Terl...?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Olgierd Terlecki ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdynianin, wybacz ale nie kumam czaczy. O co chodzi z tym Terleckim ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

O czym świadczy wyp....lać ?
O tym, ze w Polsce rządzi partia bolszewicka, której Polacy delikatnie dają już znać, żeby cichutko uciekała stąd.

Jest to powtarzający się scenariusz w we wszystkich krajach, w których bolszewicy dochodzą do władzy.
Koniec jest zawsze ten sam.
Na koniec wychodzi jakiś wystraszony towarzysz i nawołuje swoje siły partyjne do wojny domowej.

Wariant rumuński.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Łowco, nie rozumiesz że twój czas się dawno skończył ? Wraz z upadkiem PZPR. Teraz adresatem tego słowa są pisowskie pomioty. Co absolutnie nie zmienia faktu, że twoje kompetencje rzeczywiście upoważniają ciebie do dopisania siebie do listy adresatów wyp....j.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Problem nie jest w słowie. Słowo nie oznacza o inteligencji i stanie wiedzy. To pierwszy błąd w myśleniu. Czasy się zmieniają. Od 2000 roku zmiany galopują ale to nie powód z którego również protesty udały się do kościołów. To nie atak na kościół. Władza gra Kościołem a Kościół chętnie podsyca mowę nienawiści, agituje i tnie kawałki tortu który nazywają Polska. Chce uszczknąć z tortu władzy. Obłuda przelewa czar goryczy a działania po omacku lub w jedynym słusznym interesie członków władzy niszczy społeczeństwo, obywateli pchając kasę we własne kieszenie. TK zakazał aborcji dotyczących ciężkich uszkodzeń płodu a nie ogólne przyzwolenie na dowolna aborcje. Czy fakt bycia aktywista pozwala na obiektywna krytykę? Nie ale ma Pan prawo jak każdy Polak mieć własne zdanie. Jednak problemów jest znacznie więcej. To wszechobecna korupcja, nepotyzm, kradzieże, znęcanie się nad dziećmi, więźniowie polityczni i niszczenie obywateli dla interesów kasty. Musze się zgodzić z jednym. Nie posiadamy elit. Autorytetów w tym kraju już dawno nie ma. A Kościół szerząc nienawiść wrócił do średniowiecza praktycznie w każdym aspekcie. Nie jestem już młodzieniaszkiem ale strajki były po wyrośnięciu z pieluchy i powiem z czym przede wszystkim macie problem. Nie będzie żaden g*wniarz miał własnego zdania ponieważ wy wiecie wszystko a młodziaki nie maja głosu. Nie obchodzą Was argumenty a jedyny argument jakiego większość z Was używa to taki ze Wy tak powiedzieliście. Nie umiecie się komunikować. Brak wam tolerancji i założyliście klapki na oczy.
Mirosław D.nst
Spartan Warriors Complete Competence
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze
Śladami pedofili
Polska Polityka. Czas na normalność
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lowca tak napisał o sobie :"A moją aktywność w tym zakrsei potwierdzają, żeby nie było wątpliwości, trzy rodzaje odznaczeń: Ministra Kultury, IPN oraz Prezydenta."
Czy nikt poza mną tego nie zauważył? Jak można pozostawić takie osiągnięcia bez komentarza? Nie mam wątpliwości, że ekipa PiS doceniła jego zaangażpwanie dla sprawy. No cóż, wątpliwa to nobilitacja, gdy inni odmawiają przyjmowania od tych instytucji wyróżnień. Inna sprawa, to brak możliwości weryfikacji tego typu oświadczeń łowcy. Nie pierwszy raz przecież dopisuje sobie do życiorysu podobne bzdety.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przecież to normalne w komunie, że zawłaszcza sobie państwo.
Rozdają se stanowiska, medale i pieniądze.
Ale ulicy już się nie zatrzyma.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jrszcze taką refleksja mnie naszła, że łowca jest laureatem nagrody Darwina z ekonomii
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

> No cóż, wątpliwa to nobilitacja, gdy inni odmawiają przyjmowania od tych instytucji wyróżnień. Inna sprawa, to brak możliwości weryfikacji tego typu oświadczeń łowcy.

Komuna i postkomuna zawsze się w końcu sypnie, taką ma już naturę, wystarczy poczekać.
Gdy zaproponowano mi odznaczenie za prezydentury Komorowskiego, to odmówiłem, żeby reżimu postkomunistycznego nie nobilitować.

A jeżeli chodzi o weryfikację oświadczenia łowcy, to proszę podać adresata, wyślę kopie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Komuna i postkomuna zawsze się w końcu sypnie

Komuna właśnie się sypie!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy nikt nie zauważył że działania władzy nie zmieniły się od komuny a obecna władza najbardziej ta komunę przypomina. Szczucie obywateli. Niszczenie obywateli. Więźniowie polityczni. Ustawianie procesów mafii. Łamanie praw człowieka. Łamanie konstytucji. Nietykalni przestępcy, mordercy, gwalciciele, złodzieje, pedofile, permanentna propaganda i łamanie prawa. Komuna nigdy się nie skończyła a budżetowka jest na krótkiej smyczy przestępców władających krajem i mafijnych powiązań semeko, Pryzmonta, Lange Kreji, Zuka, Hubisza, Kolcza oraz wielu innych. Organizacja pedofili trzyma w ręku władze, sądy, policje, prokurature i skorumpowana budżetowke. Przestępcy zdobywają stołki i władze. To jest właśnie komuna.
Mirosław Dun.t
Spartan Warriors Complete Competence.
Polityka, semeko i inne grupy przestępcze.
Śladami pedofili.
Polska Polityka. Czas na normalność.
Kiedy ru*hasz dzieci zostajesz prokuratorem czyli palcem po wodzie pisane. Prawdziwa historia korupcyjno przestępczo pedofilskich układów w pomorskiej budzetowce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Polityka

Czy aborcja powinna być w Polsce zakazana? - debata: prof. Senyszyn vs. pastor Bartosik (4 odpowiedzi)

Spór o aborcję trwa. Czym więc jest aborcja? Zabójstwem czy prawem do wyboru? Uśmierceniem...

Jak się czujecie nabici w Tuska? (3 odpowiedzi)

Kwoty wolnej nie będzie. O zamachu na media już się nawet Mentzen śmieje, że teraz przyszło PO...

do góry