Widok

OBRÓBKA I RETUSZ ZDJĘĆ

szukam namiaru na niedrogą osobę która zajmuje się takimi obróbkami bo chiałabym swojemu facetowi takie zdjęcie dać na walentynki:) help
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja polecam Patrycja obrabiałam u niej swoje zdjęcia bardzo fajnie i nie drogo mogę dac jej gg : 39007807 lub meial a.patrycja87@wp.pl buziaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
W ciągu dwóch minut znalazła się osoba znająca kogoś takiego - i to spod tego samego adres IP?

Oj, powinien się ktoś znaleźć, który zaspamuje skrzynkę pani patrycji (specjalnie z małej litery...z powodu tak niskiego poziomu "reklamy").

Nie ładnie...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyglądam jak bin Laden potrzebuje retuszu na Alexander Wielki kogo oszukujemy........chyba samych siebie.........;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fanky masz łeb na karku i do tego elektrolity połączone z bazą spostrzegawości .....szacun...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm nie ma to jak dobra Autopromocja ;D
Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Patrycja to jest bardzo smutne. Współczuję Ci....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

e-papieros - gdzie kupić i jaki? (6 odpowiedzi)

Chciałabym kupić e-papierosa w prezencie koleżance. Chcę, żeby była zadowolona, a nie kupić...

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (170 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

do góry