Od wielu lat byłam pacjentką w klinice. Zawsze wszystkim polecałam to miejsce bo zawsze byłam zadowolona i pewnie nadal będę polecała ale na pewno nie Dr. Czerwińską. Styczność z w/w Panią Dr. mam od niedawna ( poprzednia Pani Dr. u której leczyłam zęby już nie pracuję w tej klinice a szkoda - wspaniały fachowiec i bardzo serdeczna kobieta) Pierwsze rozczarowania przeżyłam kiedy byłam na wizytach u Dr. Czerwińskiej - za każdym razem wychodziłam z ogromnym niesmakiem słysząc tekst do pomocy" nie tego nie robimy bo to leczenie na NFZ" albo mówienie pół słówkami i pisanie na karteczce co ma przynieść "pomoc"- czułam się jak gorszy sort no ale cóż - leczę się na NFZ bo nie stać mnie na płatne leczenie więc jak chce mieć zdrowe zęby to siedzę cicho .Przemilczałam i to że Pani zapakowała mi w dolną 6-kę byle jak czarną plombę bez uprzedzenia że będzie czarna - gdybym wiedział to bym zapłaciła za białą...echhh.Alę dzisiaj Pani przeszła samą siebie - odmówiła mężowi leczenie reszty zębów na NFZ póki nie zdecyduje się na zapłacenie 700 pln za kanał lub wyrwanie.