Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Liliana - opinia Cały personel jest bardzo profesjonalny. Z każdym problemem można przyjść i...
~Liliana
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 8 maja 2023

Wdzięczna pacjentka - opinia wątek zamknięty W dniu dzisiejszym dr Paweł Rajski wraz z zespołem asystentek- p. Małgosią i...
~Wdzięczna pacjentka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lutego 2020

Krystyna - opinia wątek zamknięty Wszyscy chwalą lekarzy. że są mili, a dlaczego nikt nie pisze o...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Tomasz - opinia wątek zamknięty Może wygląd gabinetów nie jest nowoczesny, ale obsługa i ceny są ok
~Tomasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 września 2019

Dentical wątek zamknięty Bardzo miłe panie od ixss lat chodzę tam leczenie zębów i nie tylko bo...
~Pacjent Andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

roman andrzej - opinia wątek zamknięty obsługa profesjonalna i miła wyposarzenie super
~roman andrzej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Polecam wątek zamknięty Dentical to od lat sprawdzony adres. Wysoki poziom wiedzy i świetne podejscie...
~Stefan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

dr Aleksandra Rajska wątek zamknięty Polecam dr Rajską z czystym sumieniem. najdelikatniejszy stomatolog u jakiego...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

Rozczarowanie wątek zamknięty Po wizycie w styczniu wydawało mi się, że ząb jest dobrze zrobiony. Jak się...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 maja 2019

implanty !!! wątek zamknięty jestem zadowolona i zachwycona implantami. Dr Romanowski sympatyczny i mega...
~Mirka 64
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 maja 2019

Reklamują się na NFZ a terminów brak wątek zamknięty Szkoda czasu na dzwonienie,pani z recepcji mówi,że nie ma takich...
~Były pacjent
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 maja 2019

OBSŁUGA NA NFZ wątek zamknięty Od wielu lat byłam pacjentką w klinice. Zawsze wszystkim polecałam to miejsce...
~Już NIE Pacjentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

super!!! wątek zamknięty Od wielu lat korzystamy z usług Dentical i zawsze jesteśmy zadowoleni. Moje...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 maja 2017

Profesjonalny zespół wątek zamknięty Od wielu lat z całą rodziną korzystam z usług Denticalu, a ściślej mówiąc z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 listopada 2016

Wizyta u higienistki wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z ostatniej wizyty u higienistki Anny Batorskiej....
~Maciek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 października 2016

Polecam! wątek zamknięty Bez mrugnięcia okiem mogę polecić tę klinikę. Zarówno ja, jak i rodzina...
~Sandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 października 2016

Rocksbliss - opinia wątek zamknięty Stanowczo odradzam tę przychodnię. Dr Anna źle mnie zdiagnozowała, co...
~Rocksbliss
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam przystępne ceny i obsluga na wysokim poziomie ... Polecam
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo kompetentna i miła Pani doktor Anna Białas. Niesamowicie delikatna -...
~naralia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 lutego 2016

polecam dla dziecki wątek zamknięty Z przyjemnością polecam klinikę Dentical dla dzieci. Chodzę z synami ( 5 i 9...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40

postów

38

wątków

do góry