Widok

ODDAM DRZWI POKOJOWE NOWE

Mam do oddania kilka skrzydeł drzwiowych, sa nowe, niestety każde drzwi są inne. Drzwi są nowe, stały kiedyś u mnie na ekspozycji w sklepie. Mam ich ok 10 sztuk. Po prostu szkoda mi je wyrzucić a nie mam gdzie ich trzymać. Może jest ktoś kto potrzebuje . Wszystkie to 80P , no jedne chyba 70 tki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

chętnie przyjmę :D można jakiś kontakt? monia0099@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chętnie przyjmę 1 sztukę
mail mirko334@wp.pl
Proszę o kontakt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zainteresowany 1lub 2szt. Proszę o kontakt beatatr12@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

numer do mnie to 504847018, tak jak wspominałem są to same skrzydła bez futryn , Są nowe. Jeżeli ktoś potrzebuje to proszę o telefon. Najlepiej żeby je odebrać dziś lub najpóźniej jutro. drzwi są do odebrania w Rębiechowie. Może ktoś chce od razu zabrać wszystkie? nie mam gdzie tego trzymać. A może ma ktoś do udostępnienia pomieszczenie do zmagazynowania tego. Na spokojnie wtedy znalazłbym potrzebujących, bo naprawdę szkoda wyrzucać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dopiszę się - mam też jedne do oddania prawe 80 brązowe przeszklone - mogę przesłać zdjęcie na maila - były założone 3 mies
becejlo@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mam do sprzedania 4 sztuki:
https://www.olx.pl/oferta/drzwi-polskone-sempre-w05-biale-CID628-IDnW7FV.html
mogę się dogadać co do ceny, jeśli ktoś będzie chciał komplet. Drzwi są nowe, nigdy nie używane, oryginalnie zapakowane (poza jedną sztuką rozpakowaną do zdjęcia).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry