Widok

ODKUPIE DEKORACJE DAMOCHODU!!!

Wesele Temat dostępny też na forum:
WITAM SERDECZNIE MOZE KTOS MA I CHCE SPRZEDAC SWOJA DEKORACJE TO CHETNIE ODKUPIE.JESTEM Z GDANSKA ZDJECIA I CENE PROSZE PRZESYŁAC NA EMAIL KASIK83@INTERIA.EU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
PRZEPRASZAM POPRAWIAM ZJADŁAM LITERKE:) DEKORACJE SAMOCHODU!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A po co tak?

W kwiaciarni na Chopina robią przepiękne dekoracje na samochód. To chyba nr 37 lub 39 dokładnie nie pamietam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to i ja sie podczepie pod watek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
DZIEKI ALE I TAK MOZE KTOS JEDNAK CHCE SPRZEDAC?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na kiedy potrzebujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam do sprzedania białe róże przyczepiane na taśmę dwustronną...sama ich nie używałam - sztuk 24 opakowanie zamknięte..jeśli ktoś byłby zainteresowany prosze o maila dladoroty@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
03.07.2009 SLUB A NAJPOZNIEJ NA 01.07.2009
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NAPISAŁAM EMAIL
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
myslalam ze troche pozniej bedziesz potrzebowala bo ja swoja odsprzedalam kolezance ktora ma 11 lipca i pewnie bedzie tez chciala ja odsprzedac po ślubie... no trudno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ALE I TAK DZIEKI:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisałam Ci kasik na maila ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
????????????????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czemu się kasik dziwisz nie dostałaś maila?

zamieszczam w takim razie fotki u Ciebie w wątku ;)

Różyczki sztuk 24 w opakowaniu:
image

Wstążki sztuk 4:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślub mam 27.06 . Dekoracja do sprzedania zaraz po ślubie. gdaja@tlen.pl
http://www.allegro.pl/item669106699_niepowtarzalna_dekoracja_samochodu_6_c_od_ss.html
Tam kupowałam, ale kokardy są bordowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez miałam taka tylko ze w kolorze białym :) także polecam bo samochod w nia ustrojony sie łasdnie prezentuje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mamy srebrne autko, więc musiała być ciemna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no w takim wypadku to musi byc ciemna my mielismy ciemy wiec wzielismy biala... a na przyssawki masz czy na tasme?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jaka cena za dekorację
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na przyssawki.
Jeśli będzie nie zniszczona - 60zł. Coś zawsze może się stać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry