Widok

ODRADZAM

NIE POLECAM !!! Ani restauracji ani sklepu garmażeryjnego ! Organizowałam przyjęcie okazjonalne Na początku zaoferowano mi sale na 50osób wstępnie miało wyglądać z oferty pani księgowej i menu jakie nam przedstawiła rewelacyjnie. Zapłaciliśmy zadatek i niestety sala którą przygotowali pomieściła ledwo trzydzieści osób mieszczących się jeden na drugim. PORAŻKA ! Goście musieli siedzieć przy drugim stole na parkiecie. Ciasno, duszno... obsługa.... jaka obsługa? Dania podawane indywidualnie! Obsłużenie 50osób trwało 40minut. Gdy para młoda dostałą obiad to ostatni gość czekał na barszcz z paczki ( gdzie jeszcze prochy były na dnie miski) 40minut !!!! Kotlety raczej słabej jakości, bardzo cienkie z dużą ilością bułki tartej !!! Gdy poprosiłam kelnerkę o wyjaśnienie to odpowiedziała mi, że są gusta i guściki i nie muszę jeść. Jako panna młoda poczułam się bardzo bardzo podle. Mało tego w dziwny sposób zniknęło kilka flaszek wódki. Garmaż porażka !!! Kilkakrotnie korzystałam do czasu aż kupiłem śledzie w oleju i tłusta pani w blond włosach zamiast pół kilo naliczyła mi kilogram bez paragonu w dodatku starego łososia. Osatnio byłam na urodzinach w Hacjendzie i żałuję, że tam nie robiłam.
Moja ocena
Kirkor kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jak nie wiesz to nie pisz glupot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry