Kirkor

Restauracje Sklepy garmażeryjne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - ocena nowy temat Szczerze polecam. Organizowaliśmy chrzciny - od samego początku bardzo dobry...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 13 kwietnia 2024

Miła - ocena Stypa. Nie wiem czy to była kierowniczka czy personel, na początku miła....
~Miła
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2024

Katarzyna - opinia Długo korzystam juz z usług sklepu Kirkor i zawsze jestem zadowolona z...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2022

Anna - opinia Impreza urodzinowa wspaniale przygotowana. Jedzenie przepyszne, pięknie...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Jolanta - opinia W restauracji Kirkor organizowaliśmy konsolację, obiad był bardzo smaczny,...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2022

Marek - opinia uzgodnienia maja w nosie , toalety na piętrze dramat
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 listopada 2022

Agata - opinia Jedzonko pyszne bardzo duży wybór. Polecam sklep
~Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 października 2022

Małgorzata - opinia wątek zamknięty 2. deklarujemy, że wynagrodzenie obejmuje przeniesienie na pkn...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 stycznia 2021

Aga - opinia wątek zamknięty Jestem nowym klientem tego sklepu i już żałuję że tak późno go odkryłam....
~Aga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

- opinia wątek zamknięty Wczoraj mielismy przyjęcie męża z okazji jego urodzin.Sala bardzo...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Super wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić Restaurację Kirkor . Byliśmy ekipą około 40 osób na...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2018

najlepszy garmaż w 3city wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Najlepszy sklep garmażeryjny w 3city. Bardzo szeroki...
~Mała Mi
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 czerwca 2018

fenomen Kirkor wątek zamknięty Dlaczego fenomen ? przy najwyższych cenach w trójmieście sklep na uboczu,...
~hols2
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 maja 2018

NIE POLECAM. WSTYD. wątek zamknięty Zacznę od tego,że miejsce takie jak to nie powinno się nazywać...
~"gość"
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 czerwca 2016

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Odzwiedzałem juz tą restauracje kilkakrotnie jednak tym razem zabrałem ze...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

Garmaż wigilijny - porażka wątek zamknięty Zamówiliśmy kołduny i karpia w galarecie. Obie potrawy niedoprawione. Kołduny...
~RinaChroni
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2016

urodziny wątek zamknięty Organizowałam jakiś czas temu urodziny w tej restauracji. Nie mogę powiedzieć...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

miejsce godne polecenia wątek zamknięty Restauracja godna polecenia! Pysznie i duże porcje a barszcz z kołdunami i...
~Olga
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Polecany z czystym i najedzonym sumieniem :) wątek zamknięty Zanim kogokolwiek będziemy polecac swoim znajomym to najpierw musimy sami...
~Bogdan i Asia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Żeby wszędzie tak było... wątek zamknięty jeśli kiedykolwiek w przyszłości miałabym korzystać z usług lokalu to nigdy...
~Dżoana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
68

postów

54

wątków

do góry