Kirkor

Restauracje Sklepy garmażeryjne

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga - opinia Jestem nowym klientem tego sklepu i już żałuję że tak późno go odkryłam....
~Aga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 sierpnia 2020

- opinia wątek zamknięty Wczoraj mielismy przyjęcie męża z okazji jego urodzin.Sala bardzo...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Super wątek zamknięty Zdecydowanie mogę polecić Restaurację Kirkor . Byliśmy ekipą około 40 osób na...
~Jacek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 czerwca 2018

najlepszy garmaż w 3city wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Najlepszy sklep garmażeryjny w 3city. Bardzo szeroki...
~Mała Mi
-

dodano: 4 czerwca 2018

fenomen Kirkor wątek zamknięty Dlaczego fenomen ? przy najwyższych cenach w trójmieście sklep na uboczu,...
~hols2
-

dodano: 10 maja 2018

NIE POLECAM. WSTYD. wątek zamknięty Zacznę od tego,że miejsce takie jak to nie powinno się nazywać...
~"gość"
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2016

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Odzwiedzałem juz tą restauracje kilkakrotnie jednak tym razem zabrałem ze...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2016

Garmaż wigilijny - porażka wątek zamknięty Zamówiliśmy kołduny i karpia w galarecie. Obie potrawy niedoprawione. Kołduny...
~RinaChroni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2016

urodziny wątek zamknięty Organizowałam jakiś czas temu urodziny w tej restauracji. Nie mogę powiedzieć...
~Maria
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

miejsce godne polecenia wątek zamknięty Restauracja godna polecenia! Pysznie i duże porcje a barszcz z kołdunami i...
~Olga
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2016

Polecany z czystym i najedzonym sumieniem :) wątek zamknięty Zanim kogokolwiek będziemy polecac swoim znajomym to najpierw musimy sami...
~Bogdan i Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2016

Żeby wszędzie tak było... wątek zamknięty jeśli kiedykolwiek w przyszłości miałabym korzystać z usług lokalu to nigdy...
~Dżoana
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Bylem tam pierwszy i ostatni raz , jedzenie średnie , obsługa fatalna nikt...
~Gość
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lutego 2016

Opinia wątek zamknięty Wystrój w miarę OK, łazienka łatwo dostępna. Do obsługi też nie mogę się...
~anonim
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2013

Smacznie, miło, elegancko wątek zamknięty W zeszłym miesiącu organizowałam stypę w tej restauracji i nie mogę nic...
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Komunia wątek zamknięty jeżeli chodzi o jedzenie to polecam!!! złego słowa nie można powiedzieć o...
~eve
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2015

;-)polecam:-( wątek zamknięty Jestem od niedawna klientem ,jedzenie super ,Domowe jak u babci A jaki wybór...
~ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

polecam:-( jedzenie ,wygoda ,:-) wątek zamknięty Jedzonko super ,koleżanka mi poleciła ,tylko trzeba trafić na ......dobry...
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 grudnia 2014

żenada! wątek zamknięty Pierwszy i ostatni raz - wybraliśmy się z rodziną na obiad sugerując się...
~agata
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2014

Bardzo bardzo polecam wątek zamknięty Byłam zachwycona wystrojem restauracji,bylam ostatnio z 15 lat temu ,jedzonko...
~Anna Roman
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 września 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
60

46

wątków

do góry