Widok

ODRADZAM!

Zdecydowanie odradzam wybór szóstki. Sama wybrałam tę szkołę kierując się wyłącznie rankingiem, ponieważ miałam świetne wyniki z egzaminu gimnazjalnego i byłam bardzo ambitna, więc bardzo chciałam iść do renomowanej szkoły. Niestety w wysoki poziom tej szkoły wierzyłam tylko jeszze przez pierwszy tydzień zajęć. Po pierwsze całe 3 lata spędziłam niemal wyłącznie nad książkami a zajęcia lekcyjne to był zmarnowany czas - lekcje prowadzone albo w formie nudnego wykładu albo haotycznie, tak że większość uczniów i tak nic z tych zajęć nie wyniosła. Fizyka - nauczyciel który tłumacząc coś sam się w końcu w swoim wywodzie gubił, chemiczka wolała zamiast nauczać zajmować się wszytkim innym, polonistka, która interpretowała wiersze czytając jakieś swoje poradniki (nie licz na to że dowiesz się czegoś "spoza programu"), anglistka, która przez cały rok zdążyła zrealizować dwa działy (na ok. 10) itd. I tak do matury 80% klasy uczyło się z pomocą korepetytorów... pamiętam jak na rozpozęciu roku szkolnego w 1 kl dyrektorka mówiła w jakiej to renomowanej szkole mamy zaszczyt się uczyć a wszyscy stali tak dumnie... w 2 kl natomiast kilka osób wręcz wybuchło śmiechem znów słysząc te same bzdury...
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 2
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 5
"i byłam bardzo ambitna" - hi hi
- tak czasami pojawiają się gwiazdy
ehh, czytam twój wpis i nie rozumiem
- jeżeli po dwóch tygodniach wiedziałaś że to "nie twój poziom"
to po jaką cholerę blokowałaś miejsce innym.
bzdury bzdury bzdury
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 18
Zgadzam sie z opinia!,,, biologia w biol-chemie do. Niczego!!!!!! Zdecydowanie nie polecam,
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2
CALA PRAWDA !!!
Ktos w koncu cala prawde pisze. Jestem teraz w III klasie vilo (ekon mat geo) - tez chyba 80% klasy ciagnie na korepetycjach (a reszty... pewnie nie stac- bo tez by chodzili- tak zenujacy jest tu poziom nauczania). Ale to jest tzw spoczywanie na laurach nauczycieli- bo po co maja uczyc skoro robia to za nich korepetytorzy ??? Dlatego duzo lepszym wyborem sa takie nasze czarne konie wsrod liceow Gdyni- tzn X i IX - tam po prostu nauczyciele ucza . Zreszta juz teraz widac ze coraz wiecej absolwentow gimnazjow wybiera te szkoly, kierujac sie rozumem a nie rankingiem.
Osobiscie odradzam Vilo, ale jesli ktos chce miec w cv , ze ja skonczyl (bo pewnie nadal bedzie wysoko w rankingach) , to juz jego decyzja.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3
A KTO WPISUJE W CV JAKĄ SZKOŁĘ ŚREDNIĄ UKOŃCZYŁ ???
NO BŁAGAM< POTRZEBNA JEST TYLKO NAZWA UCZELNI I UZYSKANY TYTUŁ>

widać , że młodzież pisze te komentarze, nieobeznana na rynku pracy :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10
do góry