VI Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdynia, Mikołaja Kopernika 34

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Basia - ocena nowy temat Szkoła godna polecenia . Świetna młodzież , coraz fajniejsi , angażujący się...
~Basia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Absolwent - opinia Jako absolwent VILO mogę powiedzieć tylko jedno -nie popełniajcie mojego...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

nie polecam vilo! wątek zamknięty Skończyłam tę szkołę dwa lata temu, a wciąż żałuję, że do niej poszłam....
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2018

masakryczne liceum wątek zamknięty nikomu nie polecam, ukończyłem w tym roku, mat-fiz na kiepskim poziomie....
~Adi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Polecam szkołę wszystkim uczniom i rodzicom! wątek zamknięty Z doświadczenia własnego - szkoła wpaja odpowiednie wartości, kształtuje...
~pidżej
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Od pewnego czasu standard nauki w szkole spada. wątek zamknięty Niestety, ale osoby, które zdają na maturze przedmioty niezgodne z ich...
~Luminar
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

ODRADZAM! wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam wybór szóstki. Sama wybrałam tę szkołę kierując się...
~absolwentka
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 lipca 2014

Renomowana szkoła - co to właściwie znaczy? wątek zamknięty Ludzie wybierają tą szkołę najczęściej poprzez wysoką pozycję w rankingach...
~uczeń VILO
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2015

ja - opinia wątek zamknięty Jestem pierwszy rok w tej szkole i bardzo mi się tu podoba. Dużymi plusami są...
~ja
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 marca 2012

Świetna! wątek zamknięty Jestem uczennicą VI LO. Trzeba przyznać, że dzieje się dużo. Przynajmniej raz...
~Anasha
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Trafny wybór wątek zamknięty Jestem absolwentem VI-tki. Wspominam czasy nauki bardzo pozytywnie. W...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 grudnia 2008

pytanie wątek zamknięty Jak próg punktowy był w tamtym roku do mat-fiz??
~Patrycjusz
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 11 marca 2008

Super szkoła ! wątek zamknięty Miałem możliwość iść do trójki jednak zdecydowałem się na sóstkę i nie...
~tegoroczny maturzysta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 lipca 2007

Próg wątek zamknięty do humanistycznej w zeszlym roku próg był 158... ale one w każdym roku są...
~ja
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 czerwca 2007

PRÓG wątek zamknięty wie może ktoś jaki był próg do humanistycznej klasy?? proszę o odpowiedź... ;)
~Agatta
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2007

super klimat wątek zamknięty brak presji i wyscigu szczurow jesli sie chce mozna sie wiele nauczyc :)...
~nacpa
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 27 lutego 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

16

wątków

do góry