Widok

Polecam szkołę wszystkim uczniom i rodzicom!

Z doświadczenia własnego - szkoła wpaja odpowiednie wartości, kształtuje odpowiednie spojrzenie na świat w czasie, gdy światopogląd "wiruje", tj. w wieku 16 - 19 lat, dobrze radzi sobie z wariactwem, buntem, a przede wszystkim uczy się uczyć i rozszerzać horyzonty naukowe, oceniać swoje zdolności i je rozwijać. Wreszcie - moim zdaniem świetnie przygotowuje do matury i daje na serio łatwy start na studiach. Prawdziwych, sensownych studiach, nie tylko takich, które chce się skończyć, żeby "mieć papier".
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Było super za czasów młodszego rodzeństwa, a teraz...

luz i coraz mniej nas uczą, nie mówiąc o sloganach zawartych w różnistych dokumentach szkoły. Nic nie pasuje, ani nauczanie, ani wychowanie. Mam wrażenie, że coraz więcej nam wolno.Chciałem iść do szkoły z pewnymi zasadami, a nie sloganami.Niektórzy Nauczyciele, powinni zmienić zawód, a niektórzy przejść na dawno zasłużoną emeryturę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie rodzice wepchneli na sile do vilo, chociaz dostalam sie do II LO
Mialam za malo punktow, wiec nie wiem jak to zrobili.
A tu sie okazuje ze nauczyciele niewiele ucza w vilo a ciagle wymagaja, wiec jak chodzilam na korepetycje tak dalej musze chodzic.
Moze malo bystra jestem. Ale za to ladna ( nie wiem czemu inni tego nie widza, zal)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry