Co się dzieje z odśnieżaniem na Niedźwiedniku? Jak się dzwoni do spółdzielni to mówią, że wszystko jest OK i wszystkie chodniki i drogi są odśnieżone. PARANOJA
30
~M.K.
89.64.41.*
(9 lat temu) 18 stycznia 2017 o 18:42
A po co mają odśnieżać, sami sobie zróbmy porządek na osiedlu :)
Bo to się nie dzwoni, to sie robi zdjęcia i wysyła na Lelewela. Przecież Irenka jedną nogą na emeryturze, dlatego ma w głębokim poważaniu osiedle. Pisać, nie dzwonić
Jak poprzednio padał śnieg i kilka dni nic się działo z odśnieżaniem to Pani z Administracji bezczelnie zaproponowała przez telefon żeby każdy mieszkaniec złapał za łopatę i pod blokiem kawałek odśnieżył to by było dobrze.
Ale za to za ostatnia podwyżka jak mamy sami odśnieżać ??
Pozdrawiam.