OLDAR

Giełdy i komisy

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 21/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Oskar - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Pan Darek przez cały okres zakupowy służył pomocą i błyszczał...
~Oskar
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Sławek - opinia wątek zamknięty Polecam! Samochód w bardzo dobrym stanie i wszystko zgodne z tym co...
~Sławek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 czerwca 2020

Kuba - opinia wątek zamknięty Auto sprawne, jeździ jak trzeba. Udało się kupić dobry samochód za normalną...
~Kuba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 czerwca 2020

Wydech. - opinia wątek zamknięty Witam. Polecam. Dokonałem dobrego zakupu w dobrej cenie..
~Wydech.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 maja 2020

Zbyszek - opinia wątek zamknięty Minęły 4 miesiące odkąd jeżdżę Nissanem od Pana Darka. Auto sprawuje się bdb,...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Janusz - opinia wątek zamknięty Polecam ten autohandel. Pan Dariusz fachowo doradzil zakup Citroena ktory...
~Janusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 kwietnia 2020

Sebastian - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Pana Darka. Samochód w bdb stanie, zgodnie z tym...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 marca 2020

Można zaufać wątek zamknięty W końcu znalazłem osobę od której miło kupuję się samochód. Bez cwaniakowania...
~Emil
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 listopada 2019

Opel Meriva B 1.3 CDTI 2011r wątek zamknięty Od dłuższego czasu szukałam auta ekonomicznego i przestronnego. Natrafiłam na...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 czerwca 2019

Audi A4 B7 2.0 tdi 2008r. wątek zamknięty Od jakiegos czasu przegladalem oferty audi z zamiarem kupna, az natrafilem na...
~Szymon
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

e46 wątek zamknięty Dzisiaj mija rok od kiedy kupilem moje autko u pana Darka jestem z tego...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 września 2018

zadowlona klientka wątek zamknięty Na Pana Dariusza trafiłam z polecenia. Zamówiłam auto do firmy - Peugeot...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

klient wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach samochodu trafiłem do pana Darka. Stan samochodu...
~jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Polecam w 100 procentach wątek zamknięty Kupiliśmy u pana Darka samochód.Jesteśmy bardzo zadowoleni.Profesjonalne...
~zadowoleni
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 czerwca 2018

klient wątek zamknięty Kupiłem jakiś czas temu auto od Pana Darka...wszystko super jeśli chodzi bo...
~klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lipca 2017

Sprzedawca godzien zaufania wątek zamknięty Szukalismy autka kilka tygodni - w koncu po wielu ogledzinach trafilismy do...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lutego 2018

Bardzo zadowolony wątek zamknięty Kilka dni temu odebrałem już drugi samochód kupiony od p.Dariusza (pierwszy 2...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 listopada 2017

super sprzedawca wątek zamknięty kupilem auto od Pana Darka wszystko zgodnie z opisem w ogloszeniu i przez...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Sprawdzony i pewny. wątek zamknięty Kupilem juz od Pana Dariusza kilka aut w przeciagu kilku lat. Zawsze auto...
~Dobry klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry