Widok

OPINIA O SZKOLE

W szkole od 5 lat jest moja córka. Jej rozwój jest dla mnie zdecydowanie niesamowity. Nie mam na myśli wyłącznie waloru edukacyjnego, choć ten jest na wysokim poziomie. Ważniejszy dla mnie jest fakt, jak moja córka w ostatnich latach odmieniła postrzeganie samej siebie. W chwili przyjęcia do szkoły była dzieckiem bardzo przestraszonym i silnie związanym emocjonalnie z nami - rodzicami. Trudno jej było odnaleźć się w grupie czego przyczyną był fakt, iż nie uczęszczała do przedszkola. Z osoby niepewnej, nie wierzącej w swoje siły stała się pewnym siebie, mądrym, wrażliwym człowiekiem..Szkołę tę wybrałam zarówno ze względu na wartości, aspekt wychowawczy, jak i sposób współpracy z rodzicami. W miarę potrzeb zapewniono mi spotkania indywidualne z wychowawcą , konsultacje z nauczycielami, pomoc psychologa.
Uważam, iż Gdyńska Szkoła Społeczna daje swoim uczniom niesamowite możliwości rozwijania pasji : od sportowych, przez muzyczne i plastyczne po naukowe, co procentuje wysokimi osiągnięciami w olimpiadach i konkursach
Dziękuję nauczycielom za mądrość, ogromne pokłady ciepła i życzliwość.
Serdecznie polecam to miejsce jako bezpieczne środowisko wzrostu i rozwoju

wypowiedź zmoderowana (admin248, 2014-11-24 10:15:02)

Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i widać że ktoś w szkole zareagował na złe wypowiedzi:)) dwie tak pozytywne opinie w ciągu jednego dnia.... Buhaha to nie może być zbieg okoliczności. Ciekawe ilu jeszcze pracowników szkoły się wypowie:))) Każdy rodzic w tej szkole wie, że współpracy z rodzicami nie ma tam żadnej.... Raczej strach i zaszastanie.

pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry