Widok

OSIEDLOWA II MIESZKANIA CITY HOUSE

Hej. Widzieliście nowa ofertę City House pod nazwa Osiedlowa II mieszkania? Ale zrobili w bambuko tych co kupili szeregi na Osiedlowa II! Zamiast słonecznych ogródków ,cień i hałasy z postawionego bloku czteropiętrowego z 43 mieszkaniami , za płotkiem. Masakra. tym bardziej że ceny nie były niskie za te szeregi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Osiedlowa to mieszkania w bloku, wzdłuż ulicy św.Alberta, a osiedlowa II to szeregi. Jeszcze coś tam powstało dodatkowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A tak przy okazji to chcecie się podzielić kto ile zapłacił za dom/mieszkanie w city house? Ile Wam się udało wynegocjować?
Widziałem! Będzie nowy kolejny duży blok. Visa vi tych nowych domków szeregowych co się teraz budują. Współczuje tym co kupili tam szeregowce- będą mieli sporo sąsiadów z naprzeciwka... niefajnie.
Swoją drogą super, ze osiedle się tak prężnie rozwija i jest taki popyt na zamieszkanie na karczemkach, ale w takim wypadku infrastruktura musi ulec poprawie i przede wszystkim trasa na Kaszuby musi w końcu ruszyć bo inaczej na naszym osiedlu będzie ruch gorszy niż jest już teraz...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeżeli tak to interesuje, ceny są na stronie. Kto ile wynegocjowal-to jego wygrana!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

tak osiedlowa II to szeregi a w nowej ofercie osiedlowa II Mieszkania jest blok obok tych szeregów. wejdz na strone city house .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko nie narzekajcie na bezpośrednie sąsiedztwo kościelnych dzwonów.
One tutaj były szybciej - ostrzegam są trzy solidne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Haha! I zasuwających aut św.alberta. No chyba, ze policja w końcu suszarkę wyjmie!

Budzika przynajmnirj nie bedzie trzeba wstawiac
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam Pana serdecznie.My z mezem kupilismy dom szeregowy w tej inwestycji.Doskonale wiedzielismy wczesniej o planowanej budowie bloku wielorodzinnego.Kosciol tez wczesniej byl
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2
Bardzo dobrze, ze "pozytywnie nastawiona"! Tego właśnie Pani będzie trzeba!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Od zawsze jestem pozytywnie nastawiona -
Nie chodzi tu tylko o tą inwestycje. Radzę zmienić nastawienie do świata zapewniam, będzie łatwiej.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panie Anonim chyba Panu nie wyszły negocjacje z deweloperem... Coś wnioskuję z Pana wypowiedzi... lub z konkurencji Pan bo Pańskie wypowiedzi są naładowane jadem.... że aż tu czuć! Dajże Pan spokój - nie Pana "problem" niech się Pan nie udziela i swojego się trzyma.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę uwierzyć, ze jadem nie są naładowane. Ja mam po prostu bardzo specyficzne poczucie humoru. Sam kupiłem lokum od City House'u i wcale nie jestem z niego zadowolony. Ale co mam zrobić? Płakać! Nie! Śmiać się, żartować, beztrosko podejść do sprawy, bo życie krótkie! Nic teraz nie zrobię. Jest już pozamiatane.
A proszę mi tez uwierzyć, ze kwestia poprawy jakości życia na Karczemkach jest mi bardzo bliska sercu i robię wszystko, żeby tak właśnie było! Udzielam się tutaj na bieżąco i obserwuje wątki, tak aby wiedzieć o co walczyć dla naszych mieszkańców!
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej niedzieli!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Witamy wszystkich nowych sąsiadów na naszej dzielnicy Kokoszki :)
Na rowery,spacery polecamy pobliskie lasy,na zakupy raczej Auchan i Biedronkę niż Netto...
Szkoły podstawowe na dzielnicy Kokoszki są aż trzy - Pozytywna,bliżej granicy dzielnicy SP83 (przy Kartuskiej jak na Smęgorzyno stary ceglasty budynek),SP84 w Kiełpinie Górnym (fajne warunki remont).
Przedszkoli na naszej dzielnicy jest sporo,a będą jeszcze nowe.
Komunikacja miejska jako - tako... choć znam dzielnice gorzej skomunikowane.
Infrastruktura drogowa to na pewno kwestia która powinna być priorytetem w naszej dzielnicy.
(jest projekt na dalszą rozbudowę Kartuskiej,wszystko było - dotacja cofnięta z dziwnych przyczyn. W rozmowach z Prezydentem miasta wynika że temat absolutnie nie upadł starania z innych środków,programów UE)
Niech się dobrze mieszka :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czesc, mozesz powiedziec czy coś sie ruszylo z rozbudowa Kartuskiej? A moze wiadomo coś jeszcze o innych drogach dojazdowych do osiedla? I jeszcze jedna sprawa, rozkład jazdy został zaktualizowany do potrzeb mieszkanców?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adrian, nie rozumiem Twojego zdziwienia. Przeciez tak jak napisala ponizej Pozytywnie Nastawiona plan inwestycji byl dostepny od samego poczatku. Miasto się rozrasta i to normalne, że z czasem zamiast drzew za oknem bedziesz mial sasiada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobrze że nie kupiłem tam mieszkania, teraz bym pluł sobie w gębę siedząc w domu bez słońca ze ścianą z balkonami i sąsiadami patrzącego mi w ogródek z 4 pięter.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Okej, blok jest blisko, ale przeciez to nie jedyne domy jakie byly w ofercie...

Nie kupiłeś no to gdzie teraz mieszkasz ?

Pluł to byś sobie napewno ponieważ termin oddania po raz trzeci się przesuwa a klient nie otrzymuje żadnych informacji bo po co - jak już zapłacił?!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A najlepsze są ich reklamy na Facebooku: "Własny dom przed świętami? To możliwe!", "Gotowe domy czekają!". Dziady.

Aktualnie obowiązuje promocja nawiązująca do lokalizacji osiedla - do każdego zakupionego mieszkania roczny zapas kapusty gratis.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Witam gorąco was

a ja kupiłam dom od nich na Azaliowej i jestem całkiem zadowolona. Jeśli ktoś oczekuje prywatności, niech sobie postawi jakiś na pustyni. Pamietajmy, że to jednak Gdańsk i liczmy się z tym, że mieszkając w mieście, zawsze bedzie ktoś za płotem, taki urok. Lokalizacja jest ok, do obwodnicy blisko, centrum handlowego także. Calkiem niedaleko las, wiec i można troche odetchnac od zgielku. Nie można miec wszystkiego. Chcemy bliskosci centrum, wiec piszemy sie na gniezdzenie w chatach jedna przy drugiej. Tak samo spokoj i pelna swoboda wykluczaja raczej bardzo atrakcyjna lokalizacje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Azaliowa nie jest blisko centrum. To wypi...dziejewo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

A anonim widzę szlachcic miastowy :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

multiolo czy janar - gdzie rolety? (22 odpowiedzi)

Którą z firm polecicie?

Kto odpowiada za serwis AGD w wynajmowanym mieszkaniu? (50 odpowiedzi)

Przepraszam, moze troche to tutaj nie na temat. Kto ponosi koszty naprawy np. zmywarki w...

Jakie fototapety kupić (4 odpowiedzi)

Witam! Potrzebowałbym informacji o firmie Fototap, oni sprzedają fototapety, tapety, obrazy itd....

do góry