Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Wybrałam szkołę Ascona ze względu na miejsce zamieszkania, ale też dużą...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Jak to fajnie że mogę ich polecic :-) wątek zamknięty Cztery lata temu zdałem za drugim razem, a mam już "swoje lata". Jeździłem z...
~vonBraun
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 maja 2013

Polecam!!!! wątek zamknięty Nie ma lepszego instruktora niż Pan Zbyszek. Jeśli ktoś chce nauczyć się...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Godna polecenia:) wątek zamknięty Szkoła naprawdę godna polecenia. Egzamin zdany za pierwszym razem,...
~Świeżo upieczony kierowca;)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

polecam wątek zamknięty Bardzo polecam cały kurs przebiegał bardzo dobrze instruktorzy bardzo...
~J.K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

szkoła na najwyższym poziomie wątek zamknięty korzystałam z doszkalania-polecam wszystkim usługi tej szkoły jazdy (a mam...
~Żaneta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

spokojnie do celu wątek zamknięty Polecam naukę w tej szkole zwłaszcza tym, którzy trochę boją się jazdy...
~Kamil Cichy
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

zdecydowanie polecam wątek zamknięty bardzo wysoka jakość przeprowadzonego szkolenia, widać że kurs prowadzą osoby...
~Michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

Polecam, polecam, polecam !!!!!!!!!! wątek zamknięty Szkoła dla tych co chcą się porządnie przygotować do jazdy a co za tym idzie...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry