Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Serdecznie polecam! wątek zamknięty Pan Józef jest bardzo dobrym, dokładnym i cierpliwym instruktorem z...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Szczerze polecam! wątek zamknięty Pan Józef to Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, bardzo miły, opanowany...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Najlepszy kurs prawa jazdy! wątek zamknięty Ośrodek z wieloletnim doświadczeniem oraz precyzją przygotowania kursanta do...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Teoria na 100% za pierwszym razem, praktyczny za pierwszym razem! wątek zamknięty OSK Bakalarz bardzo mi pomógł w zdania prawa jazdy. Przyjechałem z innego...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Zdane za pierwszym razem! wątek zamknięty Pan Lesiak (instruktor) to przyjaźnie nastawiony do ludzi człowiek. Przede...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 września 2017

Zdecydowanie warto wątek zamknięty Merytoryczne i szczegółowe poznanie zasad ruchu drogowego. Miła atmosfera...
~R.M.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2017

GORĄCO POLECAM! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przebiegu kursu mojego prawa jazdy. Wszystko zdane...
~Angelika Jastrzębska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2017

naprawdę warto wątek zamknięty jeśli chodzi o naukę jazdy, to trudno o lepsze miejsce- Pan Józef Lesiak...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 czerwca 2017

Szczerze polecam :-) wątek zamknięty Kurs u Pana Józefa Lesiaka przebiegał w bardzo miłej atmosferze, a co...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Polecam!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam! Jazdy zawsze przebiegały w miłej atmosferze i z...
~A.B.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Szczerze wszystkim polecam naukę jazdy z panem Józefem. Jest on osobą bardzo...
~Elka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 stycznia 2016

BARDZO POLECAM!!!! wątek zamknięty Polecam Kurs u Pana Józefa Lesiaka!!! Przyjemna, miła, bezstresowa atmosfera....
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Najlepszy ośrodek szkolenia kierowców wątek zamknięty Bardzo dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Duża kultura osobista...
~Konrad
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2015

Super szkoła :) wątek zamknięty Gorąco polecam!! Pan Józef jest super gościem, spokojnym, wyrozumiałym i co...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

BARDZO POLECAM! wątek zamknięty WYBIERAJAC OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW KIEROWAŁAM SIE GŁÓWNIE OPINIAMI...
~DOROTA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Dziękuję!! wątek zamknięty Krótko i na temat: gorąco polecam!! Pan Józef jest miłym, spokojnym,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2013

Najlepsze szkolenie!!! wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam OSK Bakałarz.Cierpliwy i wyrozumiały instruktor,który...
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 marca 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Szczerze polecam pana Józefa i panią Marię. To najlepsi instruktorzy, a...
~Marlena
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

Szczerze POLECAM ! wątek zamknięty Szczerze Polecam jazdy u Pana Józefa:)bardzo miły człowiek i świetny...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 listopada 2012

Świetny ośrodek! wątek zamknięty Naprawdę bardzo polecam. Zdałem za pierwszym razem, a wszystko dzięki liczny,...
~Piotr
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
55

postów

49

wątków

do góry