Ośrodek Szkolenia Kierowców Do Luzu

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Grzegorza Piramowicza 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wiktoria - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej to wspaniały instruktor jazdy. Nie tylko fantastycznie...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 listopada 2020

Alla :) - opinia wątek zamknięty Pan Andrzej, to najspokojniejszy człowiek, którego widziałam. Jak teorię, tak...
~Alla :)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Mama - opinia wątek zamknięty Najlepszy instruktor nauki jazdy na świecie. Syn dzisiaj o 6 rano zdał za...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Przemysław - opinia wątek zamknięty Podchodziłem do prawka 2 razy, zaliczyłem 2 szkoły i niestety każdy wynik był...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Pan Andrzej - lepiej trafić nie można!! wątek zamknięty Pan Andrzej, to niesamowicie cierpliwy i pomocy instruktor, po którym widać...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 grudnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Pan Andrzej ,poprostu swietny instruktor co dla nas poczatkujacych...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Pan Andrzej najlepszy instruktor wątek zamknięty Dobry człowiek, cierpliwy, wytłumaczy po kilka razy, bez stresu. Zdałem za...
~Beniamin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Polecam! wątek zamknięty Dzięki dyspozycyjności Pana Andrzeja szybko skończyłam jazdy. Kurs prowadzony...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 października 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Serdecznie polecam Pana Andrzeja, to najlepszy instruktor jakiego poznałam....
~Marianna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Polecam ! wątek zamknięty Z całego serca polecam Pana Andrzeja ! Wspaniały człowiek i instruktor!...
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

Rewelacyjna nauka jazdy kat B, gorąco polecam wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Andrzeja, potrafi wytłumaczyć wszystko nawet jeżeli...
~Sylwia Dowejko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 września 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan Andrzej to człowiek przede wszystkim uczciwy, o wielkiej cierpliwości....
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

Najlepsza Szkółka Jazdy wątek zamknięty Zdawałem tam ja ,moja mama i siostra wszyscy za pierwszym podejściem P....
~Pablo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Opinia. wątek zamknięty Dobry instruktor :) Pan Andrzej to cierpliwy człowiek z którym jazdy to...
~Paweł P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2015

Mariola - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie polecam zdanie prawa jazdy z P.Andrzejem. Idealny intruktor...
~Mariola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

Świetny Instruktor! wątek zamknięty Pan Rejniak jest świetnym instruktorem (zero stresu, pełne zaagażowanie w...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 lutego 2015

Bardzo polecam ! wątek zamknięty Pan Andrzej jest naprawdę świetnym instruktorem o niewyobrażalnej...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Najlepsza szkółka w Gdańsku . wątek zamknięty nic dodać nic ująć , na pewno profesjonalizm oraz szybki sposób nauki...
~Karol G
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 grudnia 2014

Najlepszy! wątek zamknięty Pan Andrzej jest najlepszym instruktorem nauki jazdy na świecie! Anielska...
~Catherine
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

maja - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam Pana Andrzeja. Jest On naprawde swietnym instruktorem,...
~maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46

postów

44

wątków

do góry