Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam w 100% wątek zamknięty Cały kurs to czysta przyjemność. Wykłady prowadzone w sposób przejrzysty,...
~Natalia O.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

EFEKT IDEALNY wątek zamknięty Zrozumiale i prosto prowadzone wykłady. Mnóstwo cierpliwości podczas jazdy i...
~Rafał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

POLECAM! ;-) wątek zamknięty Gorąco polecam! Wykłady prowadzone w sposób bardzo przejrzysty, ciekawy z...
~Ewa.S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Polecam :D wątek zamknięty Wykłady zapadają w pamięć na długo, proste przykłady, dzieki czemu łatwiej...
~:D
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług ośrodka EFEKT. Kurs przebiegł bardzo dobrze....
~Natalia Kępińska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

"Efekt" najlepszym możliwym wyborem na trójmiejskim rynku wątek zamknięty Witam. Jestem bezpośrednio po - zdanym ;) - egzaminie praktycznym w PORD-ie....
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 marca 2015

polecam osobom bogatym wątek zamknięty Masz za dużo kasy? Idź do Efektu! Będziesz mogl wydac sporo pieniędzy na...
~kursant
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Polecam wszystkim wątek zamknięty Polecam ten OSK, zdałam za pierwszym razem, instruktor pan Roman przekazuje...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 stycznia 2015

Pan Roman najlepszy iinstruktor na świecie wątek zamknięty Kurs robiłam na Chełmie. Szybka teoria na czas jazd też nie narzekam....
~Karina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 stycznia 2015

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Teoria i jazdy na zaspie z panem Leszkiem :). Jest swietnym instruktorem....
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

Polecam! wątek zamknięty Jeździłam z Panem Romanem-świetny instruktor, cierpliwy, nauczył mnie jeździć...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

POLECAM:) wątek zamknięty Wszystko na wysokim poziomie:) Prawko zdane za 1 razem dzięki instruktorowi:)...
~Krystian
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 listopada 2014

Profesionalne przygotowanie do jazdy wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę jazdy a zwłaszcza oddział na...
~Zosia S.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

PROFESJONALNE NAUCZANIE ! wątek zamknięty Witam, z całego serca mogę polecić tą szkołę a dokładnie Pana Romana z...
~Mateusz P
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

Polecam kazdemu kto mysli o ZDANYM prawie jazdy wątek zamknięty Bezkonkurencyjnie niska cena. Super podejscie. Elastyczne godziny jazd oraz...
~Jarek~
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 września 2014

Bardzo dobra szkoła jazdy! wątek zamknięty Zdałam egzamin za drugim razem. Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście...
~Justyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 września 2014

Bardzo dobra szkoła nauki jazdy :) wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła jazdy. Prosty ale zarazem profesjonalny przekaz wiedzy...
~Regina - Chełm
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2014

Profesjonalnie i przyjemnie wątek zamknięty Profesjonalizm pod każdym względem, miło było zdobywać wiedzę i praktyczne...
~jacek...
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 lutego 2014

Bardzo dobra szkoła! Polecam! wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, uczyłem się w oddziale na Chełmie, zdałem za pierwszym...
~Jakub
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2014

xM - opinia wątek zamknięty Bardzo pięknie- szybko i uczciwie; Dżordż w porządku ;)
~xM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
410

postów

315

wątków

do góry