Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Egzamin zdany :) wątek zamknięty Koleżanka poleciła mi szkołę u pana Leszka i rzeczywiście...Pełen...
~Izabela
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 grudnia 2013

Polecam! wątek zamknięty Dobra szkoła, jestem po zdanym egzaminie. Będzie brakowało jazd z Panem...
~Robert
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 grudnia 2013

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Efekt na Zaspie i świetne podejście Pana Romana zaważyły na tym, że nie tylko...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

Opinia OSK EFEKT wątek zamknięty Uczestniczyłam w kursie prowadzonym na Zaspie. Zarówno teoria jak i jazdy...
~Dorota K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 grudnia 2013

były uczestnik kursant wątek zamknięty bardzo dobre i profesjonalne szkolenie ,chodz za 6 razem zdałem egzamin to...
~greg
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 listopada 2013

Adam-opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK na Ujeścisku. Wykłady prowadzone przez p. Dorotę, jak...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 października 2013

Opinia o OSK "EFEKT" na Zaspie wątek zamknięty Jak najbardziej polecam. Mili instruktorzy z profesjonalnym podejściem do...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

nie poleca wątek zamknięty Najważniejsza jest złotówka a nie nauka. Do póki nie zapłaciłeś wszystko...
~Wojtek
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Lepszego OSK nie mogłam wybrać :D wątek zamknięty Polecam wszystkim. Jestem absolwentką oddziału na Zaspie, zajęcia z teorii...
~Zuzanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Polecam P. Wojtka, zdałem za pierwszym razem :) wątek zamknięty P.Wojtek uczy jeździć od samych podstaw, spędziłem z nim 30 godzin i zdałem w...
~azi
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Joanna - opinia wątek zamknięty Polecam szkołę na Zaspie, profesjonalni, sympatyczni i bardzo pomocni...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

same pozytywy wątek zamknięty Dziękuje za przygotowanie mnie do egzaminu, 100 % zaangażowania ze...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 czerwca 2013

Efekt na Chełmie wątek zamknięty Polecam jazdy z P. Wojtkiem ;) Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Bardzo...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem. OSK Efekt rzetelnie przygotowało mnie do teorii i...
~Karol
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Porażka... wątek zamknięty jedyne co to teoria w miare dobra byla. Nie rozumiem jak mozna sie cenic...
~do d*py
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

EFEKT NA ZASPIE wątek zamknięty Efekt na Zaspie oceniam ośrodek na bardzo dobry Pan Leszek jest bardzo dobry...
~K
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

Świetna szkoła- Podziękowania dla P.Romana wątek zamknięty Serdecznie polecam!!!!Miła,przyjemna atmosfera,staranne i dokładne...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 marca 2013

SUPER! wątek zamknięty Chodziłam na teorię na Chełmie do pani Doroty - kobietka specyficzna, ale...
~anonim
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2013

POLECEM ! Gd. Chełm wątek zamknięty Podziękowania dla Pani Doroty za wiedzę teoretyczną, a dla pana Romana za...
~Jarek.M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

POLECAM !! wątek zamknięty Tanio i profesjonalnie. Jazdy w przyjemnej atmosferze. Zdałem za pierwszym...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
410

postów

315

wątków

do góry