OSK Herkules

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Jana Heweliusza 11/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy OSK w Gdańsku wątek zamknięty Serdecznie polecam, profesjonalne podejście, miła atmosfera, duża doza...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Pełen profesjonalizam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przygotowania do egzaminu. Pełen profesjonalizm....
~Damian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Polecam OSK HERKULES wątek zamknięty Witam Jestem świeżo po zdanym egzaminie (za pierwszym podejściem). Do...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Wielkie dzieki wątek zamknięty Właściwy człowiek, na właściwym miejscu. Miłe i profesjonalne podejscie do...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Dobra szkoła jazdy wątek zamknięty Nie trzeba się martwić o dokumenty, papiery i całe PKK. Wszystko załatwiane...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Kurs przyspieszony wątek zamknięty Właśnie rozpoczęłam kurs przyspieszony w Osk Herkules.Jestem w szoku...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 maja 2018

Łukasz wątek zamknięty Właśnie wróciłem z jazd dodatkowych od Pana Tomka Jestem mile zaskoczony z...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Tomek jest najlepszym instruktorem :) wątek zamknięty Kiedy rozpoczęłam moją przygodę z prawem jazdy miałam pecha trafić na innego...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony, dogodne godziny, w przystępnej cenie, super...
~Oskar
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

Marek wątek zamknięty Nigdy nie wystawiam żadnej opinię lecz tym razem czuł bym się winny gdybym...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 maja 2018

BARDZO MOCNO POLECAM! wątek zamknięty Szkołę jazdy Osk Herkules z pełną świadomością polecam w 100%! Po pewnych...
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 maja 2018

OK wątek zamknięty Skorzystalam z jazd dodatkowych w Osk Herkules.Cena przystepna,jakosc uslug...
~kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 maja 2018

Konrad wątek zamknięty Polecam . Skorzystałem z jazd dodatkowych w tej szkole i nie zawiodłem się....
~Konrad
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty nie odbywałam kursu u Pana Tomasza tylko jazdy dodatkowe. jestem zadowolona z...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Cóż tu dużo mówić... u Pana Tomka znajdziecie wszystko co cechuje dobrego...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Kurs wątek zamknięty Z czystym sumieniem moge polecic ! Tomek to zdecydowanie najlepszy instruktor.
~Sandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Najlepszy z najlepszych wątek zamknięty polecam jazdy u Tomka. super instruktor. Trafiem do Niego z polecenia na...
~kacper
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2018

Wspaniała szkoła jazdy, tworzona przez profesjonalistów. wątek zamknięty OSK Herkules to po części nowa szkoła jazdy, która będzie poruszać się po...
~Jarek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Pan Tomasz Suchta to profesjonalista. wątek zamknięty Bardzo się cieszę że trafiłam do OSK Herkules, Pan Tomasz Suchta to prawdziwy...
~Izabela
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry