Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
nie polecam wątek zamknięty Ogólnie kurs jest drogi. Nauka jazdy też jest bardzo średnie. instruktorzy...
~Gabi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Świetna! wątek zamknięty Najlepsza szkoła do jakiej mogłam trafić, mimo że nie wiem czemu,ale dużo...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

OSK Michał wątek zamknięty Bardzo gorąco polecam! :) Pani z obsługi bardzo miła, pomocna w rzeczach...
~kursantka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 września 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam OSK Michał, egzamin teoretyczny na nowych zasadach zdany za pierwszym...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

POLECAM w 100% :) wątek zamknięty Po fatalnym kursie, 3 oblanych egzaminach i 4 latach robienia prawka, które...
~Karolina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

kursantka z Mezowa - opinia wątek zamknięty Jestem ABSOLUTNIE zadowolona z tegoż Ośrodka Szkoleniowego. Poleciła mi go...
~kursantka z Mezowa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 stycznia 2013

kursantka - opinia wątek zamknięty Super ośrodek:). Wykłady ciekawe i naprawdę wyjaśniające zasady...
~kursantka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Polecam ! wątek zamknięty Dzięki tej szkole zdałam za pierwszym razem ! :) Zajęcia teoretyczne...
~Kursantka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Michał gdzie klima??? wątek zamknięty Brak klimatyzacji w samochodach!
~spocony/a jestem :|
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2012

Dobry, ale długo trwa. wątek zamknięty Jakość szkolenia, zaangażowanie wykładowcy oraz instruktora jazdy nie budzą...
~Autor
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 maja 2012

Zdecydowanie tak wątek zamknięty W tej szkole wykupiłam tzw. dodatki, nie odbyłam całego kursu. Teraz tego...
~Szczęśliwa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2012

Szczerze polecam!!! wątek zamknięty Obsługa na poziomie celującym! Arku, wielkie dzięki za cenne wskazówki....
~Aasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lutego 2012

Do pana Arkadiusza wątek zamknięty Bardzo miło by mi było, gdyby pan Arkadiusz to przeczytał. Bardzo dziękuje za...
~Łukasz Mech
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Polecam!! wątek zamknięty Osk Michał,trafiłam przypadkiem. Bardzo się ciesze,ze polecono mi instruktora...
~Arleta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Iwona - opinia wątek zamknięty Polecam kurs organizowany przez ten Ośrodek.Właściwa organizacja zajęć,...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2010

ZDECYDOWANIE POLECAM !!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z OSK Michał, a w szczególności z instruktora Arka,...
~Joanna M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 czerwca 2010

jazdy dodatkowe wątek zamknięty uczęszczałam do innej szkoły jednak po 2 niezdanych egzaminach postanowiłam...
~Katty:)
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 maja 2010

Stanowczo polecam ten ośrodek ! ! ! wątek zamknięty Korzystałam z usług tego ośrodka i muszę przyznać że,jestem pod bardzo dobrym...
~ONA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
19

postów

18

wątków

do góry