OSK Oliwka

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, Floriana Ceynowy 2/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Gorąco polecam, jeździłem z Piotrem, doskonale mnie przygotował do egzaminu...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Polecam OSK Oliwka - kat. A wątek zamknięty W OSK Oliwka miałem wykupione tylko kilka godzin. W ciągu tych 5-6 godzin...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Polecam OSK Oliwka wątek zamknięty Polecam wszystkim Ośrodek Szkolenia Kierowców Oliwka. Bardzo profesjonalne...
~Jarek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam instruktora Jurka, miła atmosfera na jazdach, nauka w trybie...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 stycznia 2017

Serdecznie polecam! wątek zamknięty W Oliwce robiłem kurs kat. A. Początki miałem na 125 (mam ka.t B), więc...
~Radek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Jak najbardziej polecam OSK Oliwka! wątek zamknięty Teorię i praktykę zdałam za pierwszym razem dzięki OSK Oliwka. Instruktorzy...
~Angel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Kat. B, Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim Oliwke, zdałem teorie i praktykę jednego dnia za pierwszym!...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Kategoria B wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem i teorie i praktykę. Byłam na kursie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Goraco polecam. Kurs prawa jazdy odbywał się w rewelacyjnej atmosferze,...
~Barbara
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 maja 2015

Kategoria A wątek zamknięty Ukończyłam kurs kat. A oczywiście z pozytywnym wynikiem egzaminu państwowego....
~Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Najlepsza szkoła na rynku!!!!! wątek zamknięty Polecam każdemu, instruktorzy super, przygotują nawet największego betona....
~nieważne
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 grudnia 2014

Dziś zdałem wątek zamknięty Zdałem za 2gim razem, pierwsza wpadka to moje gapiostwo... W Oliwce super...
~jedrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 grudnia 2014

Bardzo polecam! wątek zamknięty OSK Oliwka bez wątpienia należy do czołówki trójmiejskich szkół nauki jazdy!...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

KAT A wątek zamknięty Polecam wielce. Sympatyczna atmosfera i elastyczne podejście do kursanta....
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2014

Kat B - Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra nauka teorii, jak i praktyki. Dzięki dobrej lokacji placu...
~Czarek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

KAT A - POLECAM wątek zamknięty Polecam kurs kat A szczególnie dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Kategoria A wątek zamknięty Polecam profesjonalne podejście, miła atmosfera.Pan Jurek potrafi wszystko...
~Aneta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Kat A wątek zamknięty Zapisałem się do Oliwki, z polecenia znajomego i nie zawiodłem się....
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Gorąco Polecam OSK Oliwka wątek zamknięty Dla naszych kursantów, zdany egzamin to formalność-tak brzmi motto Oliwki i...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

Świetne szkolenie, polecam! wątek zamknięty Ośrodek prowadzony bardzo miło, instruktorzy rozumieją kursantów i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
306

postów

279

wątków

do góry