Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kursant - opinia wątek zamknięty gorąco polecam!!! Ten instruktor jest super technika nauczania sportową...
~Kursant
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 lipca 2020

Było i ch dwóch - opinia wątek zamknięty Mam nadzieję ze szkoła dawno padła, parodia i kursy trwające rok. Miesiąc nie...
~Było i ch dwóch
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 marca 2020

Wiola - opinia wątek zamknięty Miałam prawo jazdy od kilkunastu lat i nie jeździłam, ale przyszedł taki...
~Wiola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 stycznia 2020

Polecam!!! wątek zamknięty Super instruktor , bardzo polecam ,zdany egzamin za pierwszym razem.
~Kobieta28 lat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 października 2018

Zdecydowanie nie polecam!!!!!!! wątek zamknięty Szkoła jazdy to jeden wielki żart.Spóżnienia są na porządku...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 września 2018

Również nie polecam wątek zamknięty Niestety, ale przyłączam się do negatywnych opinii. Zmarnowałam pieniądze na...
~sunshine
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

NIE POLECAM!! wątek zamknięty Szkoła jak i człowiek to jeden wielki żart. Zapłaciłam za kurs w pełni...
~Dominika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 czerwca 2018

Nie polecam. wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły a głównie tego Pana jest on nie poważną osobą w...
~Filip
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Pan Piotr - instruktor z powołania wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam Pana Piotra ! Wiedza która zostaje nam...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Polecam wątek zamknięty Kurs przeprowadzony bardzo profesjonalnie . Pan Piotr jest bardzo cierpliwy i...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

POLECAM!!! wątek zamknięty Polecam szkołę pana Piotra - bardzo szybko i sprawnie zrobiłam kurs, egzamin...
~Maja
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

Super! wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie. Dobry kontakt z zestresowanym początkującym koerowcą :)
~D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 lutego 2018

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Pan Piotr jest w 100% profesjonalistą w tym co robi. Wspaniały instruktor,...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Szczerze polecam. Cierpliwy instruktor, jazdy dostosowane do kursanta....
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

Nie polecam wątek zamknięty Jak chcecie szybko i sprawnie nauczyć się jezdzić, to.odradzam Pana Piotra....
~Anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 lutego 2018

100% na tak! wątek zamknięty Bardzo polecam! Zapisalam sie, dogadalam kkwestie finansowe i raty,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Polecam wątek zamknięty Jesli chcecie zdać i zrobić szybko i sprawnie prawo jazdy to polecam! Kontakt...
~Olek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Niestety ale pomimo że Pan Piotr dobrze uczy to, to wszystko. Kontakt jest...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

Bardzo polecam - tu nauczysz się jeździć a nie tylko zdać egzamin. wątek zamknięty Do Pana Piotra przyszedłem po nieudanym kursie gdzie indziej, po którym...
~Radek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

BARDZO POLECAM wątek zamknięty RObiłem kurs u Pana Piotra i zdałem za 1 razem! Wszystko co trzeba nauczyłem...
~Olek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry