Profesjonalna szkoła godna polecenia.Bardzo przyjazna atmosfera, zespół tworzą ludzie z pasją. Dzięki tak wspaniałej kadrze, od samego początku, zaczynając od biura, a kończąc na ostatniej wyjeżdżonej godzinie, przebywa się w gronie ludzi, którzy mobilizują kursanta, wierzą w niego i dokładają wszelkich starań, aby egzamin państwowy był pozytywny za pierwszym razem. Kurs ekspresowy udało mi się ukończyć bardzo szybko, egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny zdany za pierwszym razem. Podziękowania dla Pana Janusza - dziękuję za Pana życzliwość, pomoc w kompletowaniu dokumentów, dyspozycyjność, a przede wszystkim za uśmiech. Wykłady przede wszystkim nie były nudne, nie zasypiałam ( no chyba, że po nieprzespanej nocy ). Materiał przedstawiony w profesjonalny i interesujący sposób, bez wchodzenia w niepotrzebne szczegóły, jednym słowem, szybko,dokładnie i na temat. Dziękuję moim instruktorom jazdy,przede wszystkim instruktorowi prowadzącemu, Panu Januszowi :).Jazda z Panem była czystą przyjemnością,cenne wskazówki wieloletnie doświadczenie nie mogły zakończyć się inaczej jak tylko zdanym egzaminem za pierwszym razem.Dziękuję było SUPER, jestem Wam wszystkim ogromnie wdzięczna :) .