Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
k. zukowska - opinia dzięki panu zygmuntowi egzamin w word zdałam za 1 razem
~k. zukowska
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 8 sierpnia 2023

pani dorotka - opinia polecam osk znak. cierpliwie i merytorycznie jest w czasie jazd i samej nauki...
~pani dorotka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

Ewelina M - opinia Zdane dzięki instruktorowi za pierwszym razem!! Tłumaczone na spokojnie, bez...
~Ewelina M
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 12 czerwca 2023

Iga - opinia Najlepsza szkoła jazdy. Miałam długą przerwę od jazdy i bałam się jeździć....
~Iga
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Fantastyczna szkoła nauki jazdy wątek zamknięty Jak w tytule. Fantastyczna szkoła, w której zajęcia teoretyczne odbywają się...
~FW
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 marca 2019

Super wątek zamknięty Najlepsza szkoła jazdy ! „Jedyna z charakterem”.Polecam wszystkim
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 marca 2018

"Jedyny z charakterem!" wątek zamknięty Chciałabym bardzo polecić wszystkim zainteresowanym jazdy z Panem Zygmuntem....
~Asia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 października 2017

OSK Znak wątek zamknięty Świetne podejście do kursantów, zajęcia w małych grupach, bardzo dobry...
~M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

OSK ZNAK wątek zamknięty Pan Zygmunt w świetny sposób przekazuję wiedzę. Jest zawsze czujny na jazdach...
~Mucha
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Ciężki przypadek!!! wątek zamknięty Witam. Gdy trafiłam do Pana Zygmunta, zastanawiałam się czy w ogóle będę...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2014

Najlepszy instruktor w trójmieście wątek zamknięty Szczerze polecam ten ośrodek nie ma takiego drugiego w trójmieście. Idąc do...
~Arek K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

najlepszy OSK!!!! wątek zamknięty Witam. Zacznę od tego, że do Pana Zygmunta trafiłam po swoim 6(!!!) niezdanym...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

Polecam ;) wątek zamknięty Serdecznie polecam, Pan Zygmunt elegancko przygotowywuje do egzaminu :)...
~Adrian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2014

Teraz jazda to moja pasja wątek zamknięty Nikt tak dobrze nie nauczy jak Pan Zygmunt. Wykłady na wesoło jazda również...
~majster
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Super podejście do kursanta! wątek zamknięty Dziś zdałam egzamin na wymarzone prawo jazdy. Za sobą miałam już wiele prób,...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 maja 2013

Z każdego zrobi kierowcę!!! wątek zamknięty 6 lat prób, kilku różnych instruktorów i jak krew w piach. Tylko Zygmuntowi...
~Maciek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2013

Zygmund jeeesteś Wieeelki!!!. wątek zamknięty Pan Zygmund to wspaniały nauczyciel i przesympatyczny człowiek.Ponoć starszym...
~gregor
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2013

Pan Zygmunt jest the best wątek zamknięty dzis wlasnie zdalem, za 2 podejsciem co prawda, ale za 1 razem zjadla mnie...
~Jake
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 lipca 2012

Niepodwarzalnie najlepszy instruktor pod słońcem:) wątek zamknięty Przesolidnie, przesympatycznie i nader skutecznie, a przyznam, że kilku...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 listopada 2011

Coś pięknego ! wątek zamknięty Nauka jazdy ''Znak'' To absolutnie najlepszy osrodek szkolenia kierowców w...
~R.B ;)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry