Widok

:-(( OŚRODEK TRAGICZNY (BEZ REWELACJI)

hm..Ośrodek As bez rewelacji myśle,że jest trochę przereklamowany,..opinie pozytywne w większości nie mają przełożenia na stan faktyczny ośrodka. Po wykupieniu kilkunastu godzin w ośrodku stwierdzam ,że ośrodek niczym nie różni się od pozostałych..czym więcej będziesz jeżdzić i więcej wykupisz godzin to większe prawdopodobieństwo ,że zdasz więc żadna rewelacja,.sugerując się pozytywnymi opiniami poszłam wykupić tu trochę godzin,pieniażki szybko wzieli natomiast żeby wyjeżdzić godziny to już cieżko,o 5,6 rano to dla nich za wcześniej żeby zacząć jazdy, więc odmówili,tak samo wieczorami. Cieżko było wyjeżdzić godziny i długo to trwało,pozatym jazda z Radkiem właścicielem ośrodka pozostawia wiele do życzenia..więcej niż 50km/h poza miastem nie da się jechać czarną L-ką,więc za każdym razem tarasowaliśmy ruch ślimaczą jazdą..A wchodząc w delikatny zakręt na 3 to nie tragedia przy prędkości 40 km h -Radku.;-)pzdr wszystkich dokonujacych wybór.
Moja ocena
obsługa: -
 
poziom nauczania: 4
 
wyposażenie: 2
 
czas trwania kursu: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

hm,Tak naprawdę,to wiele w tej opinii nie ma przełożenia na stan faktyczny :1."pieniądze szybko wzięli" otóż za jazdy dodatkowe kursanci płacą po zakończonej lekcji, poza tym są u nas instruktorzy, którzy pracują od rana do wieczora ( najwcześniejsza jazda o 4.30) 2. "Jazda z panem Radkiem czarną elką 50 km/h za miastem itd..."- pudło- Radek nie jeździ czarną elką,ma samochód innego koloru:-).Na jazdach dodatkowych NIE jeździmy poza obszar zabudowany-strata czasu. Jeżeli jeździła pani czarną elką, to zgodnie z naszymi zasadami (instruktora prowadzącego) nie jeździła już pani ze mną(tak na marginesie ostatnia Aga, z którą jeździłem, zakończyła szkolenie rok temu-i to nie jazdy dodatkowe). 3- Czy ośrodek jest rewelacją?-pewnie nie, ale staramy się naszą pracę wykonywac sumiennie- za to REWELACYJNE mamy wyniki zdawalności równiez w biężącym roku (nadal I miejsce) - co można sprawdzic na stronie Urzędu Miasta Gdańska www.gdansk.pl (nasze miasto-ośrodki szkolenia kierowców i wyniki statystyczne egzaminów państwowych)
Pozdrawiam wszystkich zadowolonych kursantów a konkurencji radzę zając się swoją pracą zamiast opiniowaniem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
to forum dla klientów a nie pracowników takich szkół. jeśli dana osoba ma jaką kolwiek opinie do wyrażenia to nie być komentowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
(od razu zaznaczam, że piszę jako klient)

A skąd taki dziwny wniosek? Moim zdaniem każdy ma prawo do obrony, nie wyłączając pracowników ośrodka. Merytoryczna dyskusja jest zawsze lepsza, niż jednostronne oskarżenia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ani nie jestem pracownikiem w/w szkoly, ani kursantem, ale przyjrzalem sie opiniii i istnieje taka lac. zasada: audiatur et altera pars - wysluchaj i drugiej strony. Bardzo dobrym jest wiec, ze ktos moze odpowiedziec na zarzuty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komu by się chciało pisać tyyyle pozytywnych opinii, jeśli nie byłaby to prawda ?! ;) Jeśli chodzi o mnie nigdy nie miałam aspiracji na poranne jazdy natomiast nie było najmniejszego problemu z jazdami wieczornymi. Co do p. Radka, widocznie miałaś pecha, bo albo były złe warunki, albo jakiś inny ważny powód, dla którego nie rozwinęłaś prędkości większej niż 50km/h. Akurat z p. Radkiem jeździ się baaardzo dynamicznie, wręcz jest to wymagane, co wiem z własnego doświadczenia ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry