Widok

OWI Gdynia, dr. Marzena Umińska

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
witam, jutro mamy pierwszą wizyte w OWI. będzie nas przyjmować rehabilitantka dr. Umińska. czy miał już ktoś z was styczność z ta Panią doktor? jakie wrażenia?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś może coś napisać, jakie wrażenia po konsultacjach z p. Marzeną Umińską lekarzem rehabilitantem? Od jakiegoś czasu p. Umińska przyjmuje też w Poradni Wad Postawy w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. W szkole zerówce córce robili bilans i oczywiście jakaś pseudo lekarka napisała że ma skolioze (skrzywienie kręgosłupa) i płaskostopie. To my udaliśmy się po skierowanie do lekarza i trafiliśmy do pani dr. Marzena Umińskiej. Oczywiście ta pani z łaską przyjęła i ta sama diagnoza ale naprawdę ta pani była w tym dniu zła że pracuje albo miała tzw "okres". Udaliśmy się więc prywatnie do pana Lorczyński Adam, dr med. Spec. II stopnia ortopedii i traumatologii I TEGO PANA DOKTORA POLECAM z Gdańska wizyta 150 zł ale warto pan doktor wyprostował nas i te wszystkie bzdury które poprzedni lekarze wypisywali i przedstawił swoją diagnozę że nie ma żadnej skoliozy i płaskostopia.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
jak dla mnie bardzo fajna,miła i kompetentna lekarka,chodzę z dziećmi od roku państwowo,wszystko tłumaczy dokładnie.jak dla mnie ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Lekarka niemiła. Jednym słowem wstrętny babsztyl. Kiedy zapytałam jakie ćwiczenia na stopy zaleca mojej 6 letniej córce odpowiedziała :" Jakie tam pani chce".... Jednym słowem pełen profesjonalizm... :). Nie polecam.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Popieram. Bardzo niemiła. Skupiona na ułożeniu maseczki na twarzy. Specjalista -ocenię po kolejnej wizycie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstrętny babsztyl, wiecznie piłuje gębę o te maseczki, ciekawe czy w markecie też nosi. Do mnie miała pretensje dlaczego syn ma skierowanie na Cito jak mu nic nie jest. Oczywiście tak mu nic nie było, że już 5 miesiąc z nim tam chodzę. Niedługo mam wizytę kontrolną jak powie, że mam już nie przychodzić albo niech tylko znowu będzie na mnie warczeć to składam na nią skargę do NFZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To " pseudolekarka" za komuny były milsze, współczuję osobą które muszą na codzienne przebywać z tak naburmuszoną i niemiła osoba . Wiedza porażka to pediatra więcej powie i stwierdzi niż ta "lekareczka" . Mam nadzieję że to przeczyta i zmieni zawód. Na wizycie nie chciałam być nie miła bo bylalm z dziećmi. Ale musiałam tak ogromną ochotę powiedzieć co myślę o takiej wizycie żal i totalna żenada.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj podpisuje sie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam wczoraj z dzieckiem. Tez odradzam. Człowiek traci czas na takie wizyty. Nic się nie dowiedziałam. A co do podejścia...nie komentuje
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarka bardzo niemiła i nieprofesjonalna. Czasami na siłę szuka dodatkowych problemów u dzieci mam wrażenie bo zauważa problemy które wykluczone zostały 2 tyg wcześniej przez badania. Masakra ogólnie... Taka wizyta że szkoda czasu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również bardzo nie polecam. Wredna skupia się tylko na tym by maska była założona na nos. To po co się żeśmy szczepili? Bada dziecko które nie ma maski a przed chwilą była na rękach rodzica całowana... Bada dziecko na siłę nie jest delikatna... Do tego podważa zdanie innych lekarzy bardziej wyspecjalizowanych (neurolog)... Wydaje opinie po 10minutowej wizycie na której przez polowe dziecko płakało i jeszcze na koniec ,,jak coś Pani nie pasuje to nie musi tu Pani przychodzić po pomoc,, od takich jak najdalej... nie polecam!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro sie czyta, ale niestety mam bardzo podobne doswiadczenie z Pania doktor. Nie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam. Bardzo niemiła Pani. Nie polecam. Nic nie pomogła niestety.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. Pani bardzo niesympatyczna, nie ma podejścia do dzieci. Skupia się wyłącznie na poprawnym założeniu maseczki. Diagnozy wyssane z palca, nie ma sensu chodzić do takiego specjalisty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rehabailitacja bardzo pomaga naszemu 6 miesięcznemu synkowi. Trzeba jednak powiedzieć, że personel, poza recepcją, to absolutna katastrofa. Nie ma tu żadnych manier, a szczególnie chciałabym podkreślić nieżyczliwość pani Marzeny Umińskiej. Przy pierwszej wizycie pomyślałam, że może nie jestem normalna i że jestem trochę wrażliwa, bo ona jest absolutnie nieprzyjazna i nie ma absolutnie żadnych manier.
Dzisiaj mój mąż i nasz syn poszli do niej na kontrolę. Natychmiast zadzwonił do mnie, bo nigdy nie doświadczył czegoś tak nieprzyjaznego.
Naprawdę szkoda, że muszę korzystać z tego medium, aby moja opinia została usłyszana.
Ktoś kto pracuje z ludźmi i dziećmi powinien być nieco bardziej przyjazny. Nie mam uwag co do Pani kompetencji jako lekarza. Pozostaję sprawiedliwy i uczciwy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

co na bliznę po cc? (14 odpowiedzi)

macie jakiś sprawdzony preparat na bliznę po cięciu cesarskim godny polecenia poza Cepanem?

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (29 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

Psycholog dziecięcy - pilnie namiary. (10 odpowiedzi)

Potrzebuje namiary na jakiegoś dobrego psychologa dziecięcego, który byłby w stanie pomóc...

do góry