Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marek - ocena Szybko i sprawnie. Miła obsługa klienta
~Marek
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Monika - ocena Serdecznie polecam. wszystko na najwyższym poziomie. Obsługa Klienta pomocna...
~Monika
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Patrycja - ocena Jestem pod wrażeniem wiedzy pracowników i chęci pomocy w znalezieniu...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 14 grudnia 2023

Łukasz - opinia Nie polecam! Bardzo ciężka współpraca. Bardzo długo czekałem na ofertę, tylko...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 marca 2023

małgorzata - opinia wątek zamknięty Podpisałam umowę 12.01.2022 r zapłaciłam zaliczkę w lutym Po wpłaceniu...
~małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

Waldemar Kurek - opinia wątek zamknięty Przestrzegam, przed podpisywaniem uwomy.Umowę na fotowoltaikę , zawarłem w...
~Waldemar Kurek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 grudnia 2021

Tadeusz - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelna i profesjonalna firma, jestem zadowolony z montażu i jakości...
~Tadeusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 listopada 2020

Aleksander - opinia wątek zamknięty Oferują produkty i panele fotowoltaiczne bardzo wysokiej jakości markowych...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Miłosz - opinia wątek zamknięty Chyba najlepsza firma z fotowoltaiką. Na plus to, że korzystają z polskich...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 listopada 2019

Fotowoltaika na tak ! wątek zamknięty Zdecydowanie skłaniam się do progresów OZE i wszelkich z tym związanych...
~Konrad
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Firma wątek zamknięty Dla mnie mega firma, która zajmuje się fotowoltaiką. Poza tym serwisowałem u...
~Julek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

dobra inwestcja na lata wątek zamknięty Panele fotowoltaiczne od oze-biomar są najwyższej jakości i mają długą...
~Florek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 listopada 2018

zadowolony klient! wątek zamknięty Firma Oze Biomar na prawdę mnie pozytywnie zaskoczyła. Instalacja paneli...
~Aniep
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 października 2018

jakość i cena zrobią z ciebie bohatera wątek zamknięty Znakomite panele fotowoltaiczne, najwyższa europejska jakość! Długa...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 września 2018

Panele wątek zamknięty Zdecydowanie jakość paneli na poziomie Europejskim. Dobra umowa, długa...
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

Inwestycja wątek zamknięty Postanowiłem zakupić panele fotowoltaiczne, firma wybrana z polecenia kumpla,...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2018

rewelacja wątek zamknięty Firma na bardzo wysokim poziomie, szybko i sprawnie zamontowali mi instalacje...
~Paweł
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Najtańsza firma na pomorzu wątek zamknięty Gorąco polecam wszystkim którzy cenia sobie miłą i fachową obsługę oraz...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2016

Super wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pracy Pana Marcina z ekipą, bardzo szybko...
~Danuta z Olsztyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

jestem zadowolony wątek zamknięty Biomar załatwił mi dotację i pomógł w formalnościach z energetyką,wszystko...
~bpj
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry