Widok

Obejmy do rur?

Jelitkowo Temat dostępny też na forum:
Czy ktoś z Was może wykonuje zlecenia w temacie budowania rurociągów i może podpowiedzieć jakie obejmy do rur warto wykorzystywać? Na sikla.pl/strona-glowna-134331/serwis-134344/mocowania-do-rur-379634 jest dostępny artykuł na temat takich elementów od Sikla. Czy ktoś z Was może na nich pracuje i może podzielić się opinią?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazda firma ma mocowania -rozne ,podjec sobie do "duzej" hurtowni metalowej -dotkni ,popytaj - z doswiadczenia podpowiem ,ze decyzja przy wyborze w 99% jest CENA!... u nas jest to jeszcze za drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie chodzenie po stacjonarnych hurtowniach to strata czasu. Zdecydowanie wolę zakupy internetowe, bo raz, że wybór duży, a dwa - wszystko przyjeżdża bezpośrednio pod wskazany adres, co dla mnie jest mega dużym ułatwieniem. Korzystam z oferty https://obejmy-mocowania.pl/, bo mają tu naprawdę szeroki asortyment produktów. I wszystkie obejmy i opaski to towar naprawdę dobry jakościowo, a to również bardzo ważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

teraz nie ma znaczenia czy w necie czy stacjonarnie -teraz liczy sie czas dostawy -kto dostarczy najszybciej ten wygrywa ,z doswiadczenia :w hurtowni a -czas oczekiwania 6 tygodni ,w hutowni b -w ciagu 24 h -ten sam produkt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Gecco Deweloper (5 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

gdzie zamówić tanie okna pcv (17 odpowiedzi)

Witam poszukuję firmy która ma tanie okna pcv najzwyklejsze , proszę o jakieś namiary mieszkam w...

Gdzie skup złomu z dobrymi cenami ? (7 odpowiedzi)

Gdzie w trójmieście znajdę skup metali kolorowych z najwyższymi cenami ? Chodzi mi o miedź ,...

do góry